6 способів економії чорнила під час друку термоструминним принтером

Термотрансферний друк досить популярний у будь-якій сфері виробництва. Такий принтер друкує з найкращою роздільною здатністю 600 DPI, має відмінний функціонал як у нових, так і старих моделях. Але, саме через дозвіл, витрата чорнила у термоструминного принтера більше ніж у каплеструйного, але це означає, що способу знизити витрати немає. Розгляньмо, які є способи економії чорнила під час друку такого типу маркіратора:

  • Своєчасна заміна картриджів. Не варто замінювати картриджі надто часто. Одна річ, коли на виробництві відбулася примусова зупинка роботи та заміна потрібна обов’язково, навіть у такому випадку в картриджі можуть бути залишки чорнила, яке викидається “просто так”. Найчастіше, у моделях термоструминних маркіраторів є індикатори рівня чорнила, відштовхуйтеся від цих показників, щоб розуміти, коли заміна потрібно обов’язково, це допоможе значно заощадити зайву заміну.
  • Використовуйте простий шрифт. Немає особливих вимог до шрифту в маркувальному повідомленні, тому право вибору залишається за вами. Головне, щоб текст був читабельним. Вибирайте неширокі шрифти, без засічок. На простий рубаний шрифт витрачається менше чорнила, а тепер подумайте, наскільки це заощадить ваші витрати.
  • Вибір роздільної здатності друку. Найперше, що варто зробити. Термоструминний маркіратор має високу роздільну здатність друку і, звичайно, більше витрачати фарби при такому налаштуванні. Але якщо ви все ж таки не друкуєте логотипи або штрих-коди, QR-коди, налаштовуйте маркіратор на нижчу роздільну здатність. Наприклад, для термінів придатності чи номера партії висока роздільна здатність ролі не грає.
  • Не заощаджуйте на оригінальному чорнилі. Оригінальне чорнило за своїм складом і консистенцією, у будь-якому випадку, ідеально підходять під маркіратор та його властивості та роботі, або ж розглядайте якісні аналоги від вашого постачальника маркувального обладнання. Зазвичай постачальник перевіряє якість усіх чорнил, як оригіналу, так і аналога. Заощаджуючи на вартості чорнила, ви можете не тільки збільшити витрати на заміну картриджів, але й призводять до ризику засмічення та поломки всього маркіратора. Ви можете знайти якісне чорнило та витратні матеріали на сайті Marking.in.ua.
  • Своєчасні заходи обслуговування друкувальної голівки. Насамперед, проводьте своєчасну заміну головки, уникайте висихання фарби в ній. Бажано після закінчення роботи, щоб уникнути таких ситуацій, повністю знімати картридж і зберігати його в безпечному місці, можна в оригінальній упаковці від виробника. Сопло маркіратора має будову, що підводить безпосередньо його до картриджа через гідросистему. Забруднення друкувальної головки може призвести до засмічення чорнила в картриджі, а це вже призводить до повної його заміни, навіть якщо він повний. Це не тільки позначиться на якості друку, а й знову ж таки тягне за собою більш серйозні проблеми.
  • І останнє – не купуйте термоструминний маркіратор, якщо в цьому немає сенсу для вашого виробництва. Зазвичай такий тип маркіратора беруть для друку важких графічних елементів, наприклад логотипів або товарних знаків. Також, має сенс взяти такий маркіратор, якщо ви принаймні збираєтеся друкувати QR-коди на ваших виробах. Але якщо ви збираєтеся залишати просту інформацію, таку як текст, дати, номер партії і т.д., то краще розгляньте краплеструменеві моделі маркіраторів. Це не лише знизить витрати на покупку, а й поточні витрати на споживання чорнила та догляд за обладнанням.
Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!