Особливості та методи нанесення маркування на пластиці

Особливості пластику

Пластик популярний серед виробників через свою універсальність, міцність та різні різновиди, які підходять як для харчового виробництва, так і для того ж виробництва будівельних матеріалів. Часті види пластику:

  • PET – використовують для виготовлення пляшок, банок та коробок для різних напоїв;
  • PVC – застосовують для виготовлення місткостей під сипучі харчові товари, для миючих засобів, харчової плівки;
  • HDPE – використовують виключно для миючих засобів різного типу, відбілювачів, інших засобів гігієни;
  • LDPE – з цього пластику виробляють пакети, пляшки та упаковки, що гнуться;
  • PP – застосовують для виробництва контейнерів для їжі, баночок для йогуртів та молочної продукції, склянок та трубочок;
  • PS – популярний для виготовлення пластикового посуду, піддонів для яєць та м’яса та іншого.

Крім маркування з інформацією про сам товар, на пластику залишають ще й маркування з характеристиками самої тари, адже деякі з них не є небезпечними при нагріванні або можуть перероблятися.

Маркування на пластику

Виробник вибирає спосіб маркування на пластиці виходячи з його виду та основних вимог до маркування. В основному клієнти Marking.in.ua для маркування пластикових виробів використовують такі методи як:

  1. Каплеструминний. Таким чином виходить промаркувати вироби будь-якого розміру та форми, швидко та якісно. Каплеструйні маркіратори використовуються для різних видів пластику і чорнила відмінно закріплюються на поверхні. При цьому краплеструминні маркіратори легко інтегруються у виробничу лінію. Друк не буде довговічним, тому такий спосіб використовують саме для харчової продукції або товарів з обмеженим терміном використання.
  2. Лазерне маркування. Відмінний спосіб маркування товарів тривалого використання. Друк буде нестираним, не вигорятиме і застосовується навіть для виробництва будівельних матеріалів. Єдиний недолік – це погана видимість на деяких кольорах пластику.
  3. Термотрансферний друк. Використовується для друку на етикетках, а далі наклейка чи етикетка переноситься вже на пластик. Це добрий метод для видів пластику, які не підлягають нагріванню.

Головне підібрати метод маркування, який буде підходить під певний вид пластику та зробить процес швидким та чітким. На сайті Marking.in.ua можна розглянути різні варіанти друку для будь-яких умов виробництва.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!