Послуги з маркування

В умовах жорсткої конкуренції на ринку, виробники не можуть дозволити собі просту лінію через виходу з ладу маркувального обладнання. Форс-мажори, пов’язані з маркувальним обладнанням, можуть зірвати терміни постачання продукції замовникам, що може загрожувати великими штрафними санкціями. Для невеликого виробництва придбання дорогого маркатора може бути нерентабельним. Також буває, що тимчасово зросли обсяги виробництва (акції, передсвяткові періоди) та потрібна додаткова лінія маркування. Наша компанія завжди прагне забезпечити найкращий сервіс для наших клієнтів. Для цього ми розробили кілька програм з вирішення непередбачених ситуації:

Оренда маркувального обладнання

Ми пропонуємо будь-яке маркувальне обладнання в оренду на будь-який термін. Наші спеціалісти оперативно підготують та доставлять обладнання на Ваше підприємство. Умови оренди обумовлюються додатково. Також, можливий виїзд наших спеціалістів на підприємство клієнта, для встановлення, налагодження обладнання та навчання персоналу підприємства роботи з маркіратором.

Маркування продукції нашими спеціалістами на підприємстві клієнта

Для оперативного маркування продукції можливий виїзд наших спеціалістів з усім необхідним обладнанням (маркіратор, конвеєр тощо) на підприємства замовника. Умови такого співробітництва обумовлюються окремо. Працівники нашої компанії підберуть оптимальне обладнання, чорнило, виходячи з потреб замовника, приїде на підприємство клієнта, швидко та якісно проведе маркування будь-якої партії продукції.

Каплеструйный маркиратор Willett 430
Каплеструйный маркиратор Willett 430 пример маркировки

Оренда на час проведення ТО обладнання

Поки Ваш маркиратор знаходиться у нас для проведення технічного обслуговування або ремонту, ми можемо надати вам аналогічне обладнання в оренду, на дуже вигідних умовах, які обговорюються додатково. У такому випадку можна повністю уникнути простої лінії і продовжувати працювати в штатному режимі.

Звертайтесь до нас з будь-яких питань. Контакти зазначені на сайті. Також для зв’язку з нами Ви можете скористатися формою зворотного зв’язку.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!