Ремонт маркіраторів

Запорука довгої та безперебійної роботи маркувального обладнання – своєчасний та якісний сервіс.

Marking – це команда висококваліфікованих спеціалістів. Наша компанія забезпечує сервісне обслуговування маркувального обладнання для сотень підприємств по всій країні. Наша майстерня обладнана всім необхідним для проведення діагностики та ремонтів будь-якої складності.

Для забезпечення максимально ефективної роботи обладнання радимо проводити повне технічне обслуговування маркувального обладнання не рідше одного разу на рік, а в деяких випадках – не рідше одного разу на півроку.

На час проведення ТО можемо надати Вам аналогічне обладнання в оренду.

Технічне обслуговування

Ремонт та технічне краплеструменевих маріраторів Willett, Linx, Domino, Videojet, Hitachi

Повне технічне обслуговування

Включає повну діагностику гідросистеми, електронних вузлів і всіх інших частин маркіратора. Заміну всіх зношених чи несправних деталей, механізмів, фільтрів, трубок, клапанів тощо. Відчищення всіх частин маркіратора.

Після проведення робіт ми надамо гарантію на маркиратор терміном на один рік.

Увага! Деякі вузли, такі як фільтри, необхідно змінювати через певну кількість відпрацьованих годин (кількість годин вказана в інструкції з експлуатації).

Каплеструйный маркиратор Willett 430

Часткове технічне обслуговування

Включає повну діагностику гідросистеми, електронних вузлів і всіх інших частин маркіратора. Заміна зношених або несправних деталей та механізмів проводиться після погодження з клієнтом.

У такому разі гарантія діятиме лише на замінені деталі та роботи, які проводилися. Термін гарантії – від трьох до шести місяців.

Увага! Деякі вузли, такі як фільтри, необхідно змінювати через певну кількість відпрацьованих годин (кількість годин вказана в інструкції з експлуатації).

Каплеструйный маркиратор Linx 4900

Ремонт

Проводимо ремонти маркувального обладнання будь-якої складності, навіть коли виробник обладнання наполягає на повній заміні цілого вузла.

Переклад маркіратора на іншу фарбу (перемивання)

Перемивання маркіратора може знадобитися, якщо після деяких етапів виробництва або зберігання продукції (наприклад, заморожування готової продукції в морозильній камері, друк по поверхні з конденсатом, друк по жирній поверхні), маркування починає стиратися, а також для зниження вартості маркування шляхом переведення на більш дешеву фарбу.

Наші фахівці підберуть фарбу, яка найбільше підходить під вимоги клієнта і перемивають будь-який маркіратор на нове чорнило. Також для такої процедури потрібна заміна всіх фільтрів.

Промивання гідросистеми

На підприємствах не виключені ситуації потрапляння сторонніх рідин до резервуару з фарбою або розчинником маркіратора. Це може призвести до несподіваних наслідків від погіршення якості друку до повної відмови обладнання. У такому разі, насамперед, необхідно якнайшвидше провести повне промивання гідросистеми. Наші фахівці проведуть усі необхідні роботи та мінімізують збитки для маркувального обладнання від такої ситуації.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!