Як працює краплеструменевий принтер-маркіратор?

Каплеструминний тип маркувального принтера є найбільш популярним серед виробників та компаній. Плюсів досить багато:

  • низька вартість;
  • гарна якість друку;
  • швидкість друку;
  • автоматизована система роботи та налаштувань;
  • простота експлуатації;
  • використання різних типів та кольорів чорнила для друку;
  • універсальність – під різні типи виробів та поверхонь, навіть рельєфні.

Працють краплеструменеві маркиратори просто. Чорнило розпорошується з сопла маркіратора і наносять необхідні символи на поверхню. Враховуючи те, що виробничий краплеструменевий маркіратор працює безконтактно, ви все одно отримаєте якісну і чітку картинку, навіть якщо це такий деталізований об’єкт як штрих-код.

Гідросистема краплеструменевих маркіраторів спочатку мала безліч деталей, які не давали проводити ремонтні роботи або технічне обслуговування самостійно. Але нові сучасні моделі зроблені зі спрощеною гідросистемою та системою автопромивки для того, щоб будь-який фахівець компанії міг самостійно працювати з обладнанням.

Наприклад, в асортименті компанії Marking.in.ua є модель маркіратора Fastjet F550, що друкує інформацію до 5 рядків. Система маркатора самостійно визначає рівень чорнила, їх в’язкості. F550 має сопло для розпилення чорнила нової конструкції із захистом від засмічення, що є найчастішою проблемою поломки маркатора та поганої якості друку у виробничих умовах. Передбачені гнучкі параметри друку даних через мережеві або локальні інтерфейси передачі даних для забезпечення якісної бази для друку інформації.

Саме краплеструминні маркіратори використовують у 90% випадків у харчовому виробництві та в інших галузях вони не менш популярні. Насамперед це зниження витрат на процес маркування та дотримання всіх канонів якості.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!