Які витратні матеріали потрібні для маркіраторів?

Витратники для кожного типу маркіратора

До витратних матеріалів відносяться не тільки чорнило для струминних маркіраторів, а багато “доглядових” засобів, для підтримки якісної роботи принтерів та їх довговічності, а також додаткові комплектуючі. Для кожного типу маркувального обладнання потрібний свій список засобів витратних матеріалів.

Для роботи струменевих принтерів потрібно чорнило різного типу і виду та розчинники, розріджувачі для чорнила, промивні рідини, щоб надавати сприятливий догляд за соплом маркатора та для системи автопромивки обладнання в цілому.

Для термотрансферних принтерів, які переносять інформацію на поверхню під нагріванням (застосовується для друку на етикетках), це риббони – стрічки, що фарбують, наприклад карбонові.

Лазерний маркиратор хоч і не вимагає використання чорнила, але вимагає використання емульсій та спреїв для покращення якості друку на твердих поверхнях, таких як метал.

Де і як купити витратні матеріали в Україні?

Насамперед необхідно визначиться з типом витратного матеріалу, який вам необхідний. На ринку України доступні як оригінали витратних матеріалів, так і якісні аналоги, сумісні з оригінальною продукцією.

Якщо вам необхідний розчинник або розріджувач для чорнила, обов’язково враховуйте тип вашого чорнила та його колір, оскільки вони є і універсальні і зроблені під певні кольори фарби.

Засоби для лазерного маркування, емульсії та спреї необхідно брати в залежності від типу поверхні. Наприклад, є емульсії для нержавіючої сталі та бронзи, які не підходять для алюмінію. Але знову ж таки, є універсальні засоби, які можуть підійти вам за якістю та ціновою категорією.

Компанія Marking є не тільки постачальником високоякісного маркувального обладнання, але й займається його обслуговуванням, а також витратними матеріалами та комплектуючими. На сайті компанії ви знайдете фарби різних кольорів та розчинники, таких брендів як:

  • Willett;
  • Hitachi;
  • Videojet;
  • Linx;
  • ЕКСТ.

Оригінальна продукція допоможе поєднати роботу навіть із аналогами розхідників, а фахівці компанії допоможуть вам забезпечити безперервне постачання витратних матеріалів по всій Україні.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!