Маркування косметики та побутової хімії. Важливі нюанси

Вимоги до маркування косметики та побутової хімії

Маркування побутової хімії та косметики процес трудомісткий через ряд вимог, яких обов’язково повинен дотримуватись виробник. Зокрема це залежить від властивостей товару та тари, а також через велику кількість підробок брендованих товарів. Саме тому маркування така важлива для цієї групи товарів, вона не тільки допомагає проінформувати споживача про властивості товару, але й створює унікальний вид бренду, відмінний на ринку. Упаковка повинна захищати сам продукт від важливих чинників – сонячні промені, рівня вологи та іншого зовнішнього впливу.

Розберемося яку інформацію має містити упаковка чи етикетка косметики чи побутової хімії під час маркування:

  • назва – товару та бренду, з використанням фірмових кольорів та стилю;
  • призначення та важливі характеристики;
  • склад та властивості товару;
  • наявність/відсутність шкідливих складових для людини (наприклад, ГМО, а у випадку з косметикою особливо важлива наявність алергенних компонентів);
  • дата випуску, термін зберігання, серія – дати особливо важливі, для відстеження придатності товару, вони мають бути на видному місці;
  • контактні дані компанії (виробника чи імпортера).

Виробники брендової косметики додають до маркування унікальний серійний номер продукту, щоб уникнути підробок, які можуть зіпсувати репутацію бренду.

Як маркувати таку групу товарів

Оскільки косметика та побутова хімія відправляється до споживача в різних типах упаковки, залежно від продукту та його властивостей, необхідно враховувати тип тари при виборі маркувального обладнання. Найоптимальнішими є такі рішення для кожного типу тари:

  • Скляна упаковка – лазерний маркіратор. Залишить нестертиму маркування, яке прослужить довгий час навіть при зовнішньому впливі.
  • Картон – краплеструменевий маркиратор. Такий тип маркатора може використовується при різному типі картону, навіть на ламінованій поверхні і залишить чітке маркування при високошвидкісній роботі.
  • Гнучкі тари, тюбики – краплеструминні маркіратори та лазерні. Тут важливо враховувати і тип інформації та місце розташування маркування на товарі.
  • Пластмаса – термоструминні та лазерні принтери. Термоструминні принтери допоможуть залишити маркування високої роздільної здатності при будь-якому згині упаковки, а лазерні зроблять її довговічною та захистять від стирання маркування товар тривалого використання.

Компанія Marking допоможе підібрати необхідний маркиратор для вашого виробництва, а також удосконалить процес виробництва відмінним обслуговуванням маркувального обладнання на території України.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!