Принтер для маркування пива

Особливості маркування пива

Для маркування пива вбудовують маркиратор прямо на лінію розливу, щоб усі процеси виконувались автоматизовано та у певній послідовності дій. Пиво розливається у два типи упаковок – пластик, бляшанки та скло. Не рахуємо бочки, які використовуються для крафтового пива, так як цей тип упаковки багаторазовий і маркування робиться за допомогою етикетки.

Маркування на пиво наноситься на пляшку, дно пляшки та на кришку. Для ж/б банок використовують маркування дати виробництва чи терміну придатності поруч із місцем відкриття чи з боку дна.

Розглянемо, які методи маркування актуальні для виробництва пива і які ви можете знайти на сайті компанії Marking.

Яке обладнання вибрати?

В даному випадку підійдуть як струменеві маркіратори, так і лазерний принтер. Пляшки і зі скла та з різного типу пластику незвичайної форми, а ці два види маркіраторів чудово справляються з нанесенням маркування на таку поверхню. Розглянемо докладніше, які принтери найкраще використовуватиме різних типів тари пива.

  • Скло. Скло для пива виготовлене з темного скла для захисту напою від сонячних променів. На такому типі поверхні краще використовувати лазерний принтер. Він акуратно залишить маркування дат, партій та іншої інформації, не пошкоджуючи пляшку. Маркіратор випалює поверхню, тому колір маркування буде світлішим за основний колір пляшки. Метод не витратний за витратними матеріалами, досить автоматизований і лазерні маркіратори добре інтегруються у виробничу лінію.
  • Пластик. Пластикові тари також можна промаркувати краплеструменевими маркіраторами та лазерними. Капеструйні та маркіратори здатні залишати різну інформацію на пляшках будь-якої форми. Можна використовувати різні типи та кольори чорнила. Хоча метод і з використанням витратних матеріалів, але багато краплеструменевих маркіраторів передбачають економічну витрату чорнила.
  • Залізничні та металеві кришки. Актуальним залишається метод лазерного маркування, але деякі виробники використовують і краплеструминний друк, особливо для проставлення термінів придатності.

Метод термоструминного друку для маркування пива є не особливо раціональним. Термоструминні маркіратори витратно використовувати для простого друку тексту, дат та іншого. Метод чистіший, ніж краплеструменевий, але підходить для невеликих обсягів виробництва і повільніший за швидкістю ніж лазерний і краплеструменевий маркіратор.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!