Чим можна маркувати молочну продукцію?

Особливості маркування молочної продукції

Популярність молочної продукції досить висока, як і обсяги виробництва і продажів, адже це продукт, що швидко псується, який вживає практично все населення. Тобто, тут ми говоримо про обов’язкове маркування дат споживання – дату виробництва та терміни придатності на кожному продукті.

Головна вимога до маркування на молочній продукції – це хороша якість друку, яка буде читальна покупцем на 100% і не пошкодиться за умов транспортування та зберігання, особливо при підвищеній вологості та низьких температурах. Упаковка також відіграє велику роль, адже при величезній різноманітності молочної продукції на даний момент, кількість видів первинної упаковки аналогічно збільшилася.

Розгляньмо, які види упаковки характерні для молочної продукції:

  • скляні пляшки;
  • гофробумага;
  • термозбіжні плівки;
  • гнучка упаковка;
  • ПЕТ упаковка та пластик;
  • картонні упаковки;
  • асептична упаковка.

Вибір маркатора, для маркування молочної продукції, повинен враховувати і правильне встановлення над виробничою стрічкою та налаштування, адже основні дані (дата виробництва та термін придатності) мають бути нанесені відразу у великих обсягах та без помилок.

Які маркіратори розглядати як варіант?

Так, якщо ви визначилися з типом упаковки вашої молочної продукції, можна розглядати конкретний тип маркувального обладнання. З основних універсальних моделей можна підібрати:

  • краплеструменевий маркіратор – відмінно підійде для гофробумаги, ПЕТ упаковки, картонних упаковок і навіть для скла. Працює з використанням чорнила, безконтактно розпорошуючи їх на поверхню. Мають високу швидкість друку. Нові моделі пристосовані до різних типів чорнила, навіть харчових, і працюють практично автоматизовано, щоб зменшити втручання оператора.
  • термоструминний маркіратор – відмінно підходить для будь-якого типу поверхні, навіть пористої. Відрізняється високою роздільною здатністю друку, тому може використовуватися навіть як друк деталізованого логотипу.
  • лазерний маркіратор – підійде для скляної, гладкої та гнучкої поверхні, щоб залишити незмивний надійний друк. Лазерні маркіратори відмінно працюють у русі над виробничою стрічкою, легко встановлюються і багато сучасних моделей не вимагають підключення до комп’ютера, що окремо стоїть.

Якщо вам потрібна допомога у виборі маркувального обладнання та його подальшій установці, компанія Marking допоможе та надати найоптимальніші варіанти з маркіраторів популярних міжнародних брендів.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!