Як оптимізувати ефективність маркування?

Наразі виробникам та операторам ринку пропонується величезний вибір обладнання для всіх етапів випуску продукції. Але залишається питання – як це все налаштувати та оптимізувати так, щоб обладнання, особливо маркувальне, віддавало себе повністю та домагалося максимальної якості друку. Розглянемо, що можна зробити, щоб маркувальне обладнання працювало ефективно для вашого виробництва:

  • Почнемо з вибору маркіратора. Ми багато про це писали і розглядали це питання з різних боків. Висновок один – купуйте якісне обладнання, в якому ви будете впевнені на 100%. Краще взяти той же оригінал моделі, але б/в, або модель відомого виробника, але не найновішу за роком випуску. Також, при виборі оцінюйте які саме завдання повинен виконувати маркіратор – що друкувати, якого формату та якості, якого розміру має бути маркування та з якого джерела будуть братися дані. Зверніться до постачальника за допомогою у виборі, Marking.in.ua завжди допомагає вибрати модель, виходячи з запитів клієнта за прийнятною вартістю.
  • Правильне підключення. Відразу продумайте, як ви вводитимете маркиратор у виробничий процес. Не забувайте, що для якісного друку швидкість роботи товарної стрічки повинна бути синхронізована зі швидкістю роботи маркіратора. Тут вам допоможе профільний спеціаліст, який спочатку налаштує ці параметри друку. Необхідно відразу і налаштувати саме обладнання – розмір шрифту, тип, якість друку та подивитися всі налаштування спочатку, щоб не тільки всі товари були промарковані в одній стилістиці, а й маркувальне обладнання працювало стабільно на одних налаштуваннях.
  • Витратні матеріали. Якщо тип маркіратора вимагає використання витратних матеріалів, закуповуйте їх заздалегідь і лише якісні. Погані розхідники не спосіб економії, тому що ви не тільки побачите неякісний результат друку, а й доведете маркувальне обладнання до поломки. Намагайтеся не змінювати розхідники, купуйте чорнило та стрічки одного виробника і не забувайте, що перед використанням чорнила іншого кольору в краплеструменевому та термоструминному принтері, необхідно зробити промивання системи та сопла.
  • Робота ваших спеціалістів. Щоб досягти ефективної роботи маркувального обладнання, ваші співробітники виробництва повинні розуміти не тільки як елементарно налаштувати параметри друку, але і як швидко і ефективно заправити маркіратор розхідниками, провести простий технічний огляд. Щоб не звертатися до спеціалізованих компаній і витрачати багато коштів на прості операції з маркиратором, постарайтеся навчити своїх співробітників спочатку працювати з обладнанням. Компанія Marking пропонує таку послугу для своїх клієнтів, що значно підвищує ефективність роботи обладнання для маркування в процесі використання.
Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!