Який маркіратор буде економічно вигідніше купити?

Будь-яке обладнання для виробничих цілей є досить дорогим і купуючи його, кожен намагається знизити вартість витрат на купівлю, щоб окупність була швидше. Але також кожен хоче отримати максимально якісний результат від роботи обладнання. Давайте розглянемо, який маркіратор буде вигіднішим за вартістю для вашого виробництва.

Ми вже багато розповідали про різні види маркувальних принтерів, вам залишилося лише вибрати “той самий” для себе. Не варто переплачувати за обладнання, яке не розкриє повністю свій функціонал на вашому виробництві, але й не слід купувати дешеві маркіратори сумнівної якості, адже ви більше витратите на ремонт, запчастини та послуги з технічного обслуговування обладнання.

Пройдемося чітко за списком, як вибрати для себе маркіратор за вигідною вартістю:

  • Капеструйний маркіратор – вічна класика, яка підходить під 90% виробничих цілей, має низьку витрату чорнила та високу якість друку. Такий варіант завжди вигідно та швидко окупає себе, особливо під час друку великих партій товарів. Капеструйні маркіратори не вимагають особливих знань при використанні і вже знижують витрати на професійне навчання працівників виробництва для роботи з ним.
  • Простота моделі. Якщо ж ви знаєте, що у вас буде поповнення асортименту з різним типом упаковки або необхідно буде друкувати різний тип інформації, тоді розглядайте моделі з розгорнутим функціоналом. Якщо ж у вас стандартна інформація та проста упаковка, варто звернути увагу на просту якісну модель маркіратора.
  • Купуйте у перевіреного постачальника оригінальну продукцію. Ще раз повторимо, що не варто сподіватися, що дешеві моделі внесуть менше витрат у ваше виробництво. Як показує практика, виходить навпаки через витрати на ремонт. Також такі моделі зазвичай споживають більше витратних матеріалів.
  • Спеціалізований маркіратор. Вибирайте маркіратор чітко під ваші вимоги. Якщо у вас є виріб довгострокового використання (з металу, скла або дерева, труби, дроти тощо) зверніть увагу на лазерні принтери. Якщо це продукти харчування, то краплеструменевий маркіратор відмінно впорається з цим завданням і крім того, ви зможете використовувати харчове чорнило. Якщо це заморожена продукція краплеструменевий маркіратор також відмінно впорається з цим завданням. Якщо у вас є гнучка упаковка або специфічний виріб, ви можете розглянути термотрансферні принтери.

Ми не можемо конкретно сказати, який маркіратор для вашого виробництва буде економічно вигіднішим, тому що не знаємо всієї специфіки вашої роботи, але якщо ви звернетеся до компанії Marking.in.ua, то фахівці допоможуть вам підібрати не тільки найвигіднішу для вас модель, але і найоптимізованішу саме для вашого випуску продукції.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!