Як уникнути дефектів друку на гнучкій упаковці?

Особливості друку на гнучкій упаковці

Гнучка упаковка користується популярністю серед виробників через свої захисні властивості. Зазвичай гнучка упаковка використовується для зберігання харчових продуктів, таких як чіпси, печиво, горіхи та інші харчові продукти. У чому переваги гнучкої упаковки:

  • Відмінно захищає продукти харчування від будь-якої зовнішньої дії – вологи, температури, сонячних променів;
  • Економічна;
  • Використовується для брендування товарів, щоб зробити дизайн упаковки відомим.

Розрізняється гнучка упаковка за щільністю, типом та формою, але вимоги до маркування такої тари для продуктів залишаються стандартними, особливо при харчовому виробництві. Це необхідно, щоб забезпечити відстеження, інформувати клієнтів та полегшити процес продажу.

Як уникнути дефектів друку на гнучкій упаковці

Дефекти маркування можуть бути пов’язані з неправильним вибором маркувального обладнання та його використанням. Багато виробників віддають перевагу термотрансферним принтерам для друку на гнучкій упаковці. Термотрансферний маркіратор робить моментальний друк на етикетці і відразу переносити її на виріб. Такий спосіб друку усував можливі проблеми з перенесенням інформації на такий тип упаковки, є досить швидким у процесі виробництва та якість маркування залишається незмінною під час всього життєвого циклу продуктів харчування.

Є й мінуси при використанні термотрансферного принтера на гнучкій упаковці:

  • такий вид устаткування досить затратний;
  • якщо рветься стрічка друку, то буде потрібно заміна всієї котушки в маркіраторі, що затримує процес виробництва;
  • нездатність працювати за низьких температурних умов, тому що при низькій температурі стрічка просто не може досягти потрібної температури плавлення (не підходить для замороженої продукції, де гнучка упаковка використовується у 90% випадках).

Для друку на гнучкій упаковці виробники почали використовувати і каплеструйні маркіратори. Вони також працюють на високій швидкості, друкують різні типи даних, залишають якісне маркування без дефектів та відмінно інтегрується у виробничу лінію будь-якого типу виробництва. Більш того, краплеструминні маркіратори більш пристосовані до роботи на виробництвах з різною зовнішньою температурою та умовами.

Для уникнення дефектів при використанні краплеструминного маркіратора на гнучкій упаковці постарайтеся правильно встановити маркіратор – підібрати висоту друкувальної головки, з якої фарба буде рівномірно розпорошувати друк. Також відіграє правильне налаштування параметрів друку маркіратора – роздільна здатність, налаштування шрифту, розмір друку та швидкість друку. Постарайтеся підібрати якісне чорнило. Звертайте увагу на швидкість висихання чорнила, їх стійкості до вологи та вибирайте лише оригінальні фарби для свого маркіратора, або хороші перевірені аналоги. Це дуже важливий пункт для створення якісного маркування.

Ви зможете уникнути дефектів у друку на гнучкій упаковці, але для початку необхідно вибрати відповідне маркувальне обладнання, яке можна розглянути на нашому сайті Marking.in.ua. Фахівці компанії допоможуть вам не тільки підібрати маркіратор, але і впровадити його у ваш процес виробництва та навчити співробітників працювати з ним.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!