Як вибрати маркувальне обладнання?

Багатьох виробників і постачальників лякає купівля маркувального обладнання, оскільки з’являється страх, що воно не підійде, простоюватиме і не окупить себе або створить безліч дрібних проблем, які ускладнять процес виробництва або випуску продукції. Насправді є ряд пунктів, які допоможуть вам вибрати найкращий варіант маркатора для свого виробництва, а саме:

  1. Для початку визначтеся, на якій поверхні проводитиметься друк (папір, картон, пляшки з/б і так далі), кольором поверхні Тут вибір не тільки маркатора, а й взаємозв’язок з витратними матеріалами.
  2. З якими обсягами виробництва на день повинен працювати маркіратор. Цей пункт допоможе підрахувати швидкість роботи обладнання, щоб розуміти, чи справиться воно з навантаженням.
  3. Які саме дані має залишати маркіратор. Ви можете значно заощадити, якщо підберете якісний маркіратор із печаткою необхідної вам інформації. Наприклад, якщо вам не потрібна друк графічних зображень, логотипів, то вам не потрібно купувати маркіратор з високою роздільною здатністю друку.
  4. Ваші умови виробництва. Ми говоримо про розмір приміщення, в якому буде маркіратор, рівень вологості, температура в приміщенні. Це теж важливо, адже не всі маркіратори за своїм типом і моделлю можуть працювати, наприклад, при низькій температурі або вище +30.
  5. Автоматизація моделі. Є моделі маркіраторів, сучаснішого формату, у яких навіть система автопромивання стоїть автоматична, як і набір основних даних. Звичайно ж, це сприятливіший вибір, але ніхто не каже, що класичні перевірені часом моделі погані собою. Для вас, як для виробника, головна якість друку, а зручності ви вибираєте самі.

Якщо вас лякає покупка обладнання відразу, ви можете скористатися послугою тимчасової оренди маркіратора, як пропонує Marking, або друку партії від компанії будь-якого обсягу на вашому виробництві. Так ви побачите, як відбувається процес друку, чи подобається вам функціонал обладнання, чи підходить вам якість друку та його формат.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!