Ручні маркіратори. Область застосування, особливості

Особливості ручних маркіраторів

Не завжди виробник може дозволити собі стаціонарний маркиратор і це залежить не тільки від фінансових можливостей, а й від кінцевих цілей та завдань маркування, типу товару компанії та багато іншого. Наприклад, навіщо компанії купувати стаціонарний маркіратор, якщо обсяги виробництва дають змогу маркувати товар вручну? Або як промаркувати стаціонарним маркиратором ті ж самі труби чи великі короби, які не поставиш на товарну стрічку? Тут на допомогу таки приходять ручні маркіратори.

Ручні маркіратори, за якістю маркування, нітрохи не гірші за стаціонарні, відмінність тільки в тому, що процес менш автоматизований.

Налаштування шрифту, інформація та інше також можуть регулюватися як і у звичайному маркіраторі. Нові моделі продумані так, щоб співробітнику було легко і комфортно залишити потрібну інформацію.

Наприклад, модель ручного термоструминного маркатора Fastjet, яку продає компанія Marking.in.ua, здатна:

  • як стаціонарний маркіратор друкувати інформацію з різним кольором та типом чорнила;
  • друкує на будь-якому типі поверхні від 1 до 5 рядків;
  • є можливість завантаження інформації через USB;
  • швидкість друку 70 м/хв;
  • здатний залишити інформацію – QR код, зміна, лічильники, логотип, поточна дата, текст, термін придатності, штрих-код.

Зовсім непогано як для простої ручної машинки, чи не так?

Галузь застосування

Найчастіше, ручні маркіратори мають попит у компаній, які не займаються виробництвом товару, але мають справу з його оборотом. Це значно скорочує витрати на обладнанні та дозволяє швидко та чітко залишити всю необхідну інформацію на вторинній упаковці товарів.

Користуються попитом ручні маркіратори та у сфері виробництва великогабаритних товарів чи виробів незвичайної форми. В даному випадку, можна залишити великосимвольний друк на тих же плитах, трубах, палетах без проблем, відразу на точці виробництва або складі. Через це ручні маркіратори такі популярні не тільки серед виробників дрібної продукції (харчового виробництва, виробництва медичних товарів тощо), а й серед виробників будівельних матеріалів, обладнання, машинобудування та багато іншого.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!