Види та призначення ручних маркіраторів

Система роботи ручних маркіраторів найчастіше зустрічається саме термоструминна, тобто перенесення маркування відбувається так само методом розпилення чорнила безконтактно, нагріваючи і збільшуючи їх властивості та об’єм. Таким чином, навіть за допомогою будь-якого типу ручного маркатора можна залишити якісний друк того ж логотипу високої якості.

Ручні маркіратори ми можемо розподілити на два види – дрібносимвольні та великосимвольні. Звичайно все залежить від міді ручного маркатора, або як його ще називають – ручний датер, але принцип роботи і налаштування схожі. Чому “датер”? Тому що саме для цих цілей виробники найчастіше звертають увагу на ручні маркіратори – для проставлення дат виробництва, терміну придатності або просто для проставлення штрих-кодів та QR-кодів.

Дрібносимвольні маркіратори часто використовують для проставлення дат та інформації на товарах, коли не має раціонального сенсу купувати промисловий стаціонарний маркіратор. Наприклад, складські приміщення, де немає великих обсягів продукції та місця для промислового обладнання. Такий вид обладнання досить зручний для будь-якої форми та виду товару та зможе залишити якісне маркування на продукції чи виробі.

Великосимвольні маркіратори більш специфічний вид обладнання, оскільки їх беруть якраз для вирішення завдань з маркування великих написів, дат та символів. Промислові стаціонарні маркіратори налаштовані більше на друк на товарній стрічці, що іноді неможливо в умовах виробництва та виходячи з розмірів та форми виробу. Так можна залишити маркування на плитах, трубах, будівельних матеріалах, а також на будь-якій поверхні. Розмір і тип шрифту, інформація – все залежить від моделі ручного великосимвольного маркіртора.

Величезний плюс ручних маркіраторів будь-якого типу зараз – це функціональність і можливість підключення маркатора до бази даних із необхідною інформацією, тобто робота відбувається не менш автоматизовано, ніж з промисловим маркатором, тільки тут місце маркування та швидкість визначає співробітник компанії, який виконує маркування продукції.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!