Маркування QR-кодів. Допомога у виборі обладнання

Маркування QR кодів

Якщо ваша основна мета маркування це проставлення QR кодів, тоді варто підбирати обладнання, яке зможе виконувати це завдання швидко та якісно. QR код графічно складніший об’єкт ніж той же штрих-код, тому варто розглядати як варіант кілька типів обладнання:

  1. Термоструминні маркіратори. Такий тип маркіраторів працює на основі друку високої роздільної здатності, тому яким би не був за розмірами QR код і на будь-якій поверхні він виглядатиме якісно і зчитуватиметься з будь-якого необхідного пристрою.
  2. Термотрансферні маркіратори. Тут уже варто розглядати такий варіант для маркування за допомогою етикеток. Варіант хороший, для товарів з обмеженим терміном використання, наприклад продукти харчування, так як етикетка може пошкодитися під час тривалого зберігання або транспортування і далі зчитування інформації з коду буде більш проблематичним.
  3. Ручні термоструминні маркіратори. Також гарний варіант, з можливістю друку високої роздільної здатності. Такий варіант підійде і для організації обліку та зберігання на складі, особливо у роботі з партіями товарів, або для великогабаритних виробів.
  4. Лазерний маркиратор для виробів тривалого терміну експлуатації. Не варто забувати, що в QR коді може зберігатися важлива інформація і про виробника і про сам товар, тому варто звернути увагу саме на лазерні маркіратори, якщо виріб буде довго зберігатися або використовуватися. При правильній конфігурації обладнання, друк буде чітким та якісним.

Допомога у виборі обладнання

Marking.in.ua пропонує вам зосередитися на таких пунктів для вирішення задач з маркування QR кодів:

Визначтеся, який маркиратор вам необхідний – стаціонарний чи ручний. Це можна вирішити виходячи з обсягів свого виробництва, наявності місця для обладнання або фахівців, які зможуть працювати і з першим і другим типом маркіраторів, ну і звичайно – наявність коштів.

Вибирайте обладнання більш автоматизоване, яке працюватиме не лише як окреме джерело даних, але й зможе працювати з базою даних вже сформованих QR кодів.

Тип поверхні виробу чи упаковки. Як ми говорили раніше, враховуйте термін служби QR коду. Тут уже, як і при виборі багатофункціонального маркатора, варто думати, а що вам важливіше – швидкість друку або її якість.

Багато типів і видів маркувального обладнання можуть залишати QR коди на виробах, але подумайте який з них зробити друк менш витратним і якісним.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!