Які особливості та переваги нанесення штрих-кодів?

Особливості та переваги штрих-кодів

Штрих-коди стали буденністю для багатьох виробників і впровадження цієї технології в процес виробництва або склад вже не так лякають власників бізнесу. Насправді, штрих-код відмінне вирішення багатьох проблем з урахуванням товарів, зберігання, їх транспортування та подальшого обігу.

У чому переваги нанесення штрих-кодів на товари:

  • Економія місця на тарі товару. Вся інформація, яка псує товарний вид упаковки або плутатиме покупця, може бути зашифрована у штрих-коді.
  • Облік товарів одразу на підприємстві. Найчастіше, виробники формують штрихове кодування заздалегідь і потім просто наносять на упаковку або на етикетку. Далі дані зчитують для обліку у процесі зберігання та пересування товарів. Це позбавляє зайвої мороки з ручним підрахуванням продукції, знаходженням потрібного зразка на складі та втрат.
  • Підвищення точності та актуальності даних, що знімаються з контрольно-касових точок продажу та зберігання.
  • Швидке визначення дефіциту продукції та, навпаки, знаходження резервних запасів.

Впровадження системи штрихового кодування не таке проблемне і дороге, як здається багатьом власником бізнесу. Для цього необхідно встановити спеціальне програмне забезпечення для обліку та генерації штрих-кодів, купити принтер для друку етикеток або маркіратор та сканер для зчитування кодів. А друк штрих-коду може бути абсолютно безпроблемним, якщо підібрати правильну технологію під свій товар.

Як наносити штрих-код на свій товар

Компанія Marking.in.ua пропонує кілька рішень для друку штрих-кодів на продукції та будь-якій тарі. Перший варіант, це спосіб нанесення прямо на виріб за допомогою струменевих маркіраторів або лазерних. Каплеструминні і термоструминні маркіратори відмінно перенесуть штрих-код прямо на поверхню виробу чітко і якісно.

Другий варіант – термодатер. Це принтер, який може друкувати штрих-коди на етикетках, картоні, пакетах та інших плоских виробах. Далі етикетки можна просто перенести на виріб чи упаковку. Термодатер – відмінний варіант не тільки для виробництва, з великими обсягами продукції, але і для складських робіт.

Для великогабаритних виробів можна використовувати як термодатер, для друку на етикетках та перенесення, так і ручний маркіратор зі здатністю друку штрих-коду. У будь-якому випадку, впровадження штрих-коду у ваше виробництво не погіршить процес випуску продукції, а навпаки вирішить безліч проблем, пов’язаних з обігом ваших виробів.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!