Які друкувальні голівки у маркіраторів краще?

Види друкувальних головок

У струменевих маркираторах принцип роботи друкуючих головок не залежить від їх виду, все відбувається методом видавлювання чорнила з сопла під певним тиском безконтактно, в момент закриття клапанів. Але є два види друкувальних головок – п’єзокерамічні та електромагнітні.

П’єзокерамічні друкуючі головки працюють на основі однойменних перетворювачів. Такий тип головок відмінно справляється з поверхнями, що вбирають, наприклад, папером, тканинами, картоном і так далі. Вони спеціально були розроблені для такого виду поверхонь, щоб зменшити рівень розтікання чорнила поверхнею.

Електромагнітні головки справляються з будь-якими поверхнями, особливо твердими. Принцип роботи такий самий як і у п’єзокерамічних головок, тільки працює система за рахунок електромагнітного перетворювача.

У промислових маркіраторах може стояти одразу два типи головок, які працюють незалежно один від одного, але за рахунок одного оператора та з однієї системи даних. Такий процес дозволяє одразу виконувати кілька завдань та справлятися з великими обсягами виробництва. Також такий метод часто популярний у конструкції великоносимвольних маркіраторів.

Який тип голівки краще?

На це питання немає відповіді. Все залежить від конструкції маркатора в цілому, адже саме вся система визначає якість друку. Капеструйні принтери не особливо вибагливі у підтримці і сучасні моделі мають повноцінну систему автопромивання гідросистеми. Тому, якщо вам необхідний специфічний друк, наприклад на тканинах, або ж на пористих матеріалах, тоді варто вибрати маркиратор саме з п’єзокерамічною головкою.

Не варто забувати, що при експлуатації краплеструминного маркатора варто робити особливий догляд за друкувальною головкою і соплом маркатора. Це продовжить термін експлуатації маркіратора та усуне можливі проблеми друку.

На сайті Marking.in.ua ви зможете знайти різноманітні моделі краплеструминних маркіраторів з різними типами друкувальних головок, які зроблять ідеальне маркування на вашій продукції.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!