Як заощадити при купівлі маркіратора?

Будь-яке промислове обладнання коштує досить дорого, щоб налякати майбутніх виробників та відбити бажання купувати. Маркіратори, як багато хто вважає, теж ставляться до такого типу обладнання, купівлю яких можна і відкласти, але це не так. По-перше, маркувальне обладнання швидко окупає себе, особливо на великому виробництві. По-друге, ви завжди можете вибрати універсальний варіант, який буде актуальним для будь-яких маркувальних робіт на виробництві.

Давайте докладніше розглянемо, як можна заощадити при покупці маркатора:

  • “Скупий платить двічі”. Не варто вибирати неякісні сумнівні моделі від маловідомих виробників. Це тільки збільшить кількість витрат на ремонти та надмірне споживання витратних матеріалів та іншого.
  • Вибирайте не нову модель. Старі моделі перевірені часом, вони не гірші за нові за результативністю і стоять на порядок дешевше. Ми зараз не говоримо про найдавніших маркіраторів, з яких пісок сипатиметься. Зверніть увагу на моделі минулих років від відомих брендів, що давно на ринку.
  • Як варіант б/в. Багато постачальників маркувального обладнання пропонують і б/в моделі у відмінному стані. Якщо нове обладнання ви не потягнете, то варіанти уживані можуть не тільки вирішити проблеми з печаткою, а й значно заощадити на покупці. Marking.in.ua взагалі пропонує не тільки вживані маркіратори, але й гарантію на них.

Можна, звичайно, розглянути варіанти оренди та послуги з маркування, але якщо ми говоримо саме про купівлю маркувального обладнання, то компанія Marking зараз вирішила підтримати виробників по всій країні та пропонує маркувальне обладнання за собівартістю. У собівартість входить закупівельна ціна обладнання, його розмитнення, комісії за грошові перекази та вартість розхідників для запуску маркіратора. Таким чином, будь-який виробник отримує можливість придбати будь-який маркатор з асортименту за низькою вартістю та без зайвих переплат. Крім того, компанія також надає низку послуг з обслуговування маркіраторів та якісні витратні матеріали.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!