Правильне маркування будівельного інструменту та матеріалів

Маркування будівельного інструменту та матеріалів

Для маркування будівельної продукції варто враховувати не лише умови зберігання та транспортування товарів, а й факт того, що деякі товари мають залишатися промаркованими до кінця терміну служби. Будівельні матеріали та інструменти маркуються різними типами, залежно від виду виробу, його поверхні та габаритності. Головна вимога до маркування будівельних матеріалів – вона повинна бути чіткою, іноді яскравою, із застережливими позначеннями та прослужити протягом усього терміну експлуатації.

Для великогабаритних виробів будівельних матеріалів та інструментів використовують етикетки та ручні маркіратори (наприклад, труби, великі плити, фанера тощо). Для невеликих виробів використовують як струменеві, так і лазерні маркіратори і зрідка етикетки. Тут уже виробник визначає яку інформацію він хоче залишити і як довго вона має бути на виробі.

Ярлики та бирки, виробники використовують для великих труб, проводів, цегли та інших товарів, властивості та форма яких не дозволяють залишити якісне маркування. Для сипучих та лакофарбових будівельних матеріалів (пісок, цемент, фарба, лаки) маркування використовується прямо на тарі. Там уже виробник визначає, яким чином залишити маркування – за допомогою етикетки, прямо на тарі струйні маркиратором або лазерним маркуванням.

Який метод обрати

Розберемося, як визначиться з методом маркування будівельних матеріалів та інструментів, якщо немає встановлених норм:

  • Якщо ми говоримо про будівельні інструменти, рекомендуємо вибрати лазерне маркування для друку важливої ​​інформації. Таким чином, ви створите марку, що не стереться, як для свого внутрішнього обліку, так і для покупця в процесі експлуатації.
  • Для маркування будівельних матеріалів можна використовувати:

лазерне маркування – для товарів тривалого використання та на твердій поверхні;
– краплеструминне та термоструминне маркування – для дрібної продукції, невеликих труб і проводів, на упаковках будівельних матеріалів.
– термодатери та термотрансферні принтери – відмінно підійдуть для друку на етикетках та папері (ярликах), для подальшого перенесення на будівельні матеріали. Так можна промаркувати навіть найбільші вироби чи зібрані партії будівельних матеріалів (коробки, палети).

В асортименті компанії Marking ви знайдете всі можливі варіанти для створення маркування на будівельних матеріалах.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!