Маркування товару важливе! Чому не можна без маркування?

Навіщо потрібне маркування

Деякі виробники ставляться до маркування як до зобов’язання, яке ускладнює роботу і додає зайві витрати. Насправді, маркування значно полегшує досить багато процесів і навіть із найдорожчим обладнанням, за великих обсягів виробництва, маркування швидко окупає себе.

Чим корисне маркування:

  • надання покупцю всієї необхідної інформації про товар та компанію на упаковці або самому виробі;
  • полегшення процесу обліку товарів при зберіганні, відстеження запасів та надлишків;
  • прискорення формування партій товарів для замовлень;
  • відстеження пересування партій під час транспортування;
  • можливість відстеження крадіжок та можливих втрат товарів;
  • брендування свого товару та оформлення упаковки.

Маркування використовують не лише на великих виробництвах. Все частіше маркувальне обладнання закуповують дистриб’ютори, невеликі компанії дилери для продажу товарів на експорт та імпорт, а також дрібнооптові компанії-покупці для проставлення додаткової інформації на товарах.

Спочатку, введення маркувального процесу здається досить трудомістким, але за допомогою спеціалізованих компаній, таких як Marking.in.ua, всі етапи введення обладнання та його підготовки можна зробити досить швидко та безпроблемно.
Чому не можна без маркування

Наразі відмова від маркування рівносильна поверненню до середньовіччя. Маркування стало невід’ємною частиною виробничого процесу як унікалізації товару і спрощення обліку, а й існує низка законодавчих норм, які зобов’язують виробників і постачальників маркувати свій товар.

Це стосується всіх сфер виробництва. Закон України 2639-VIII «Про інформацію для споживачів щодо харчових продуктів» підкріплює вимоги щодо якості маркування на харчових продуктах та повноти інформації для споживача. Загальний закон до маркування, який захищає споживачів та покупців від кота в мішку – ст. 18 Закону України від 12.05.91 р. № 1023-XII “Про захист прав споживачів”.

Зобов’язання маркування, яке підкріплене законами не ускладнює, а спрощує процес виробництва, адже саме у цих статтях докладно описано вимоги до маркування, дотримуючись яких виробник може вивести свій товар на “ринок”.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!