Як нанести нестертиму маркування на пластиці та гумі?

Маркування на пластиці та гумі, особливості

Вироби із пластику та гуми призначені для тривалого використання, тому вимагають маркування, яке збереже свій первісний вигляд на протязі всього циклу використання. Це важливо як для споживача, так і для виробника, якому маркування необхідне обліку товарів та його транспортування.

Для такого типу маркування застосовують різні типи маркіраторів. Капеструйні наносять друк за допомогою чорнила і дійсно зручні у застосуванні, якщо товар не підлягає використанню в умовах високої вологості або температури. Лазерні маркіратори дозволяють нанести саме нестерпний довговічний друк, який можна звести тільки цілеспрямовано і те, з можливістю пошкодити виріб. Лазерний друк працює безконтактно за допомогою деформації поверхні методом випалювання необхідної інформації. Але такий друк не в жодному разі не псує сам виріб і застосовується навіть для маркування на папері.

Так як існує багато видів пластику та гуми, їх суміш та різні форми, вибір маркатора повинен враховувати і ці фактори. Також необхідне індивідуальне ретельне налаштування параметрів лазерного маркатора, щоб уникнути шлюбу друку та зробити процес маркування швидким та безперервним.

Неймовірна ціна на Лазерні маркіратори в Marking

Компанія займається постачанням маркувального обладнання та є представником компанії Shanghai Fastjet Electronic Equipment Co., Ltd в Україні. Серед моделей на сайті компанії представлені різні типи маркіраторів різних брендів.

Серед лазерних маркіраторів від Marking виділяється модель Fastjet F8200. Маркіратор залишає якісний друк (логотипи, штрих-коди, дати тощо) на таких видах пластику як:

 • HDPE (для засобів догляду, косметики, побутової хімії);
 • РР (контейнери для їжі, стаканчики);
 • LDPE (для упаковок, що гнуться, пластикових пляшок);
 • PVC (для сипучих харчових товарів, миючих засобів);
 • PS (піддони для м’яса, посуд, прилади та ін.).

В унікальних особливостях маркіратора:

 • сенсорний екран;
 • ДКР, 2Д матрикс у налаштуваннях параметрів;
 • можливість друку ацтекського коду, код Хань Сінь;
 • компактна друкуюча головка;
 • не вимагає підключення до комп’ютера
 • має вбудовані стандартні шрифти друку та багато іншого.

Модель досить популярна та швидко окупається за рахунок якісної роботи при виробництві. Також компанія надає гарантію на цю модель на 24 місяці.

При виборі лазерного маркатора у постачальників та представників брендів, варто враховувати і його гарантійне та післягарантійне обслуговування. Компанія Marking не тільки надає такі послуги, але й дає можливість купити необхідні комплектуючі під кожен вид та тип маркіратора. Також, на сайті представлені не тільки нові моделі, але й у ідеальному стані для продовження довговічної роботи на виробництві.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!