Маркування дерев’яних поверхонь. Допомога у підборі маркіраторів.

Маркування дерев’яних поверхонь

Процес виробництва, в якому беруть участь дерев’яні заготовки, вимагає особливих вимог, адже на такому виробництві часто різкі зміни температури, великий вміст пилу через обробку дерева, а також особливий рівень вологи. Тому до вибору будь-якого обладнання такого виробництва підходять дуже ретельно. Корпус маркатора, незалежно від типу, повинен бути з якісного матеріалу, для усунення ймовірності попадання пилу в корпус маркатора.

Який же маркіратор підходить? Для дерев’яних поверхонь підходить краплеструменевий маркіратор і лазерний. Каплеструминний, з використанням чорнила, здатний залишати якісний великосимвольний друк в кілька рядків. Символи та логотипи будуть чітко помітні, навіть якщо дерев’яна поверхня темних тонів. Такі маркіратори є різних моделей і мають систему автопромивання сопла, щоб позбавити його від забруднення чорнилом і можливого пилу.

Лазерні маркіратори теж часто застосовують на дерев’яній поверхні, тому що це створює довговічний друк, який не деформується і не зітреться під зовнішнім впливом. Такий тип маркування часто застосовують не тільки для великомасштабного виробництва, але й для невеликих приватних як створення додаткового дизайну виробу.

Який маркатор вибрати в Україні?

Самостійний вибір маркатора процес скрутний. Варто вибирати, виходячи з обсягів виробництва, цілей, а також умов роботи та інших потреб.

Компанія Marking є одним з найбільших постачальників маркувального обладнання в Україні. Багато моделей в асортименті компанії користуються популярністю на ринках світу понад 10 років та відрізняються своєю надійністю. Компанія також пропонує своїм клієнтам нові моделі маркіраторів, які більш автоматизовані і допоможуть спростити процес виробництва.

Для друку на дерев’яній поверхні, компанія пропонує безліч видів краплеструминних та лазерних маркіраторів за приємною вартістю з гарантією та можливістю купівлі відповідних розхідників.

Наприклад, краплеструминний маркатор FastJet F550 відмінно підійде для цих цілей, так як:

  • легко встановлюється на виробничу стрічку;
  • конструкція та програмне забезпечення дозволяє використовувати маркіратор без участі оператора, більшість процесів автоматизовано;
  • конструкція з нержавіючої сталі дозволить використовувати маркіратор за будь-яких умов на виробництві;
  • маркіратор друкує до 5 рядків інформації.

Це одна з моделей, яка не один рік показує свою надійність і якість роботи.

Якщо розглядати лазерні маркіратори, Marking пропонує придивитися до моделі F8200 від компанії Fastjet. Маркіратор з сенсорним керуванням не вимагає підключення до комп’ютера і має високу якість друку на будь-яких твердих поверхнях.

Фахівці компанії допоможуть підібрати маркиратор під ваші потреби та нададуть все необхідне для довговічної та якісної роботи обладнання.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!