Нанесення етикеток та штрих-кодів на гофротару

Гофротара – де і для чого застосовується?

Гофротара є чудовим видом упаковки для транспортування, зберігання та обліку товарів. Такий матеріал міцніший за картон, здатний захищати продукцію від зовнішніх пошкоджень, вологості і досить міцний при великій загальній масі вмісту.

Застосовують такий вид вторинної упаковки на будь-якому типі виробництва, тому маркування застосовується безпосередньо і на тарі такого типу для зручного зберігання та обліку товару при складуванні та переміщенні.

Вимоги до маркування гофротари також зумовлені міжнародними нормами. Інформація повинна бути розташована на видному місці, бути читаною та чітко видимою за будь-якого розміру тари. В основному, на такому типі упаковки за допомогою маркування залишають штрих-код або QR-код, а також логотип компанії та дату виробництва. Коди допомагають оперативно зчитувати необхідну інформацію, не вдаючись до маркування інших даних на упаковці.

Який маркатор вибрати для гофротари?

Часто власники великих виробництв, у яких є кілька виробничих процесів, вибирають універсальні маркіратори – струменеві, щоб залишати маркування і на упаковці і на вторинній тарі. Гофротара за своїм виглядом і текстурою схожа на картон, тому за допомогою краплеструминного або термоструминного маркатора також можна досягти якісного друку тексту або логотипу.

Такі типи маркіраторів хоч і працюють за рахунок витратних матеріалів, але рівень їх споживання низький, що дозволяє значно заощадити. Використовують лазерні маркіратори, які також безконтактно створюють друк, але без використання витратних матеріалів, за рахунок методу “випалювання”. Лазерні маркіратори дорожчі за струменеві, але їх вартість окупається за рахунок відсутності розхідників, хоча обслуговування такого маркатора у разі поломки також дорожче, ніж струминного.

Вибір маркатора для гофротари повинен визначатися потребами виробництва (обсягами, універсальністю, необхідною якістю, рівнем автоматизації).

Якщо тара великих розмірів, які не підходять для виробничої стрічки, виробники використовують ручний маркіратор. Його зручно застосовувати на будь-якій області та поверхні та залишати необхідну інформацію на тарі.

Маркіратори від Marking

В асортименті компанії є багато моделей маркіраторів популярних брендів. В наявності Крапліструйні, лазерні, термоструминні маркіратори Детальніше Компанія дає можливість купити як нове маркувальне обладнання, так і б/в. Компанія не тільки займається постачанням маркіраторів по всій Україні, а й надає:

  • оренду маркувального обладнання;
  • комплектуючі та витратні матеріали для маркіраторів;
  • гарантійне обслуговування та постгарантійне.

Співробітники компанії допоможуть вам вибрати маркатор для гофротари саме для вашого виробництва, щоб знизити витрати та збільшити продуктивність.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!