Маркувальне обладнання для маркування картону

Друк на картоні

Картон широко використовується у виробничих цілях як первинна, так і вторинна упаковка. Товщина картону та його вигляд може бути різноманітним, що дозволяє промаркувати будь-яку інформацію на матеріалі. При первинній упаковці з картону маркується стандартна інформація – терміни придатності, штрих-код, логотип для дизайну, вся інформація про компанію та товар, яка має бути доступна безпосередньо споживачеві. Вторинна картонна упаковка (коробки для транспортування, сортувальні коробки) більш міцні та маркуються для того, щоб була інформація для зберігання, транспортування та обліку товару на складі.

Картон міцніший, ніж папір або гнучка плівка, тому підібрати маркувальне обладнання для цього матеріалу простіше.

Маркувальне обладнання для картону

На виробничих лініях, де товар у картонній упаковці використовують різні типи маркіраторів. Все залежить від кількості виробів та потреб у якості та швидкості друку. Багато виробників звертають увагу і рівень автоматизації системи, щоб більшість процесів відбувалося без оператора. Деякі віддають перевагу більш класичним моделям маркіраторів, тому що вони зарекомендували себе як надійне обладнання на багатьох підприємствах світу.

Для маркування на картоні найчастіше використовують такі види маркіраторів:

  • Краплеструменевий – працюють з використанням чорнила, розпорошуючи їх безконтактно на поверхню;
  • Термоструминні – також створюють друк за допомогою чорнила, але методом їх нагріву; відрізняються високою роздільною здатністю зображення;
  • Лазерні – створюють друк під безконтактним впливом на поверхню, за рахунок зміни її властивостей під високою температурою, що й залишає ефект “випалювання”.

Для друку інформації на первинній упаковці або товарі з картону використовують стаціонарні маркіратори, які встановлюють над виробничою стрічкою. Так виробництво отримує швидке маркування виробів при великому обороті товарів, без застосування ручної праці. Для маркування великих картонних упаковок/коробок найчастіше застосовують ручний маркіратор, який дозволить спокійно переміщатися по виробництву та залишати маркування у будь-яких місцях великого об’єкта. Ручні маркіратори зручні в роботі і мають автоматичні налаштування, які оператор може змінювати.

Маркувальне обладнання в Україні

Виробничі маркіратори в Україні доступні від багатьох представників та посередників різних міжнародних брендів. Що важливо враховувати при виборі постачальника та самого маркатора:

  • Цінова категорія маркатора – ціна повинна бути обумовлена ​​якістю, а також характеристиками маркатора, а не великою націнкою постачальника за транспортування.
  • Доступність комплектуючих та витратних матеріалів від постачальника.
  • Можливість гарантійного та післягарантійного обслуговування від компанії, що продає маркіратори, щоб скористатися допомогою профільних фахівців у разі поломки обладнання.

Одним із представників популярних та затребуваних брендів маркувального обладнання в Україні є компанія Marking. На сайті представлені найкращі моделі маркіраторів. Співробітники компанії допоможуть підібрати необхідне обладнання під будь-який тип виробництва, щоб маркиратор прослужив вам довго, зменшуючи витратні матеріали та збільшуючи якість робочого процесу.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!