Як працювати з лазерним маркіратором. Основні правила техніки безпеки.

Що потрібно знати перед роботою з лазерним маркіратором

Лазерний маркиратор є універсальним типом устаткування багатьох видів виробництв. Оскільки процес друку відбувається під впливом лазерного променя, який також ділиться на види, дуже важливо дотримуватися запобіжних заходів у процесі роботи маркатора. Також не забуваємо про кількість плат і електронних компонентів, які можуть створити “аварійну” ситуацію.

Для початку, не заощаджуйте на лазерному устаткуванні. Так, це один з найдорожчих типів маркувального обладнання, але, купивши неякісний маркиратор за низькою вартістю, ви можете отримати не тільки проблеми з якістю друку, але й у безпеці його використання. Навіть неякісний корпус маркатора може спровокувати небезпечну поломку. Розглядайте тільки відомих та популярних виробників маркувального обладнання, які не один рік на ринку та можуть гарантувати якість складання маркатора. Вартість обладнання, у будь-якому випадку, окупить себе у процесі роботи.

Грамотна установка лазерного маркатора важлива не менше. Друкувальна голівка повинна бути надійно закріплена на відповідній висоті над товарною стрічкою.

Основні правила техніки безпеки.

До основних правил техніки безпеки, при роботі з лазерним маркіратором, належать:

  • Оператор повинен перебувати на відстані від сопла, під час роботи маркатора, яка б потужність променя не була.
  • Співробітник повинен мати спеціальні окуляри, щоб лазер не пошкодив зір, при роботі маркатора.
  • Якщо лазерний промінь працює на основі хімічних речовин, необхідний і спеціальний одяг з маскою, який запобігатиме вдиханню пари.
  • Не в жодному разі, не можна чіпати товар над соплом маркатора, коли він працює. Швидкість роботи лазерних маркіраторів досить висока, що може спричинити неприємні наслідки.
  • Не можна проводити технічний огляд та діагностику маркатора та сопла, коли він підключений до електрики. Лазерні маркіратори працюють під високою напругою.
  • Ремонт та діагностику повинен проводити спеціалізований фахівець. Втручання у пристрій лазерного маркатора може призвести до ще більшої поломки.

Дотримуючись усіх норм безпеки та правил, використання лазерного маркіратора буде безпечним для всіх працівників виробництва.

При необхідності вибору та консультації щодо пристрою та роботи лазерного маркатора, компанія Marking допоможе вам вирішити будь-яку проблему. Компанія займається не лише продажем високоякісного маркувального обладнання, а й його обслуговуванням по всій Україні.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!