Основні витратні матеріали для краплеструменевих маркіраторів. Вибір фарби та розчинника.

Основні витратні матеріали для краплеструменевих маркіраторів

Капеструйні маркіратори популярні через свою універсальність та високу якість друку на будь-якому типі виробу або упаковки. Так як принцип роботи такого маркатора заснований на безконтактному нанесенні чорнила на поверхню, обладнання вимагає витратних матеріалів.

Перше, що необхідно знати – це, що якість фарби безпосередньо впливає на якість друку маркатора. Яким би добрим не був маркіратор, неякісні розхідники можуть не тільки зіпсувати результат друку, але й зашкодить саме обладнання, особливо пристрій гідросистеми та сопла. Саме тому, рекомендується брати фарбу у постачальників маркіраторів, які впевнені в оригінальності та якості розхідників.

Чорнило також поділяються на різні види: невидимі, надстійкі, харчові, пігментні. Тут важливо враховувати, що чорнило має підходити під тип вашої поверхні, щоб створити максимально якісне маркування.

Вибір фарби та розчинника.

Вибір фарби та розчинника співзалежний. Розчинник повинен ефективно підходити під фарбу та не псувати її основних властивостей. Які характеристики розглядати при виборі фарби:

  1. Виробник – найкращий варіант це виробник вашого маркатора. Так фарба буде підходить під пристрої та характеристики роботи саме вашого обладнання.
  2. Область друку – уважно вивчіть, для яких поверхонь підходить фарба.
  3. Колір – зважайте на те, що для темних поверхонь прості чорні фарби не підходять. Вибирайте пігментовані варіанти.
  4. Швидкість висихання – для деяких типів продуктів потрібна швидковисихаюча фарба, щоб не пошкодити та не змастити результат друку.

Розчинники підбираються під фарбу за виробником, номером фарби в асортименті виробника та під модель маркатора. У характеристиках розчинника вивчіть ці основні параметри та підберіть саме той, який вам необхідний.

На сайті Marking.in.ua ви знайдете витратні матеріали, оригінали та аналоги, які підходять під найпопулярніші бренди та моделі маркіраторів. Кожна партія розхідників, які приходять на склад компанії, проходить усі необхідні тести та перевірки на якість.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!