Каплеструйні маркіратори: Огляд та сфери застосування

Зміст:

 1. Навіщо з виробництва потрібен маркиратор
 2. Чому саме краплеструменевий маркіратор?
 3. Області застосування краплеструменевих маркіраторів

Навіщо з виробництва потрібен маркиратор

Необхідність маркування вже давно стала нормою для будь-якого типу виробництва. Насамперед маркування необхідне донесення необхідної інформації про продукцію споживачеві, і навіть для внутрішнього обороту товару під час виробництва. При великих оборотах виробники звертаються до такого типу обладнання, як маркиратор, який може за короткий час промаркувати велику кількість виробів.

Чому саме краплеструменевий маркіратор

Капеструйні маркіратори використовуються найчастіше, тому що відмінно підходять для різного типу продукції та упаковки. Працюють вони за принципом безконтактного нанесення тексту або зображення на поверхню з використанням чорнила, яке розпорошується через сопло маркатора. Використовують краплеструминні принтери для нанесення інформації на такі поверхні як:

 • будь-які дрібнопористі поверхні;
 • папір чи щільний картон;
 • пластик;
 • дерево;
 • алюміній та метал;
 • різні гнучкі упаковки.

Так чому ж вибирають саме краплеструминні принтери:

 1. Універсальність друку на різних поверхнях. Як і було описано вище, краплеструминні маркіратори справляються з печаткою на різних поверхнях, навіть на металі. При цьому текст або зображення не буде змащеним через використання чорнила.
 2. Багатофункціональність. Маркіратори такого типу можуть друкувати як текстову інформацію, так і зображення. У функціоналі є автоматичні налаштування для друку дат, партії, штрих-коду та QR-коду, лічильників і навіть логотипу компанії.
 3. Легкість використання у великих обсягах роботи. Більшість краплеструменевих маркіраторів вже розроблено за принципом зменшення витрат часу та коштів на матеріали та обслуговування. Продумана система автопромивання маркіраторів, а також економії чорнила, щоб прискорити процес виробництва.

Області застосування краплеструменевих маркіраторів

Області застосування маркатора досить різноманітні, так як це універсальне обладнання, яке не дивлячись на розхідники, все ж таки економічний і простий у використанні і в обслуговуванні. Капеструйні принтери застосовуються в харчовій промисловості, у фармацевтичній промисловості, а також при виробництві абсолютно будь-яких товарів, у яких упаковка з зазначених нижче матеріалів.

Чи то серійне чи масове виробництво, вимоги до вказівки інформації для споживачів змушує багатьох виробників використовувати саме маркіратори для друку. А при великих обсягах, виробнику необхідний набір якостей маркатора, які дозволять заощадити як час, так і кошти під час його роботи, а краплеструменевий маркатор відмінно справляється з цими завданнями.

Компанія Marking.in.ua пропонує найпопулярніші моделі краплеструменевих маркіраторів відомих брендів. В асортименті краплеструминні принтери виробників ЕКСТ, Linx, Willett і Fastjet.

На сайті ви можете підібрати необхідну Вам модель краплеструминного маркатора, а також отримати повне гарантійне та післягарантійне обслуговування від компанії.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!