Маркіратори для автозапчастин, деталей.

Маркування автозапчастин та деталей

Автозапчастини та деталі спочатку при виробництві мають на увазі довговічне використання виробу. Маркування має бути такою ж – надійною, нестираною, видимою простому покупцю без труднощів. Головною метою такого маркування є відмінність оригіналу бренду від підробок, а також технічно важлива інформація для покупця виробу.

Існує низка міжнародних маркувальних знаків та символів, які допомагають розібратися з характеристиками тієї чи іншої деталі. Наприклад, маркування “OE” означає, що деталь від оригінального складання автомобіля повністю відповідає стандарту виробництва. Таких позначень багато і вони є обов’язковими при маркуванні запчастин. Навіть якщо деталь не оригінальна, вона все одно повинна бути промаркована, щоб покупець зміг розібратися в її характеристиках для установки.

Який маркатор вибрати для автозапчастин та деталей?

Автозапчастини та деталі виготовляються з різних типів металу. Маркування має бути нанесене як на сам виріб, так і на упаковку. Для маркування виробу на металі ідеальним варіантом є лазерний маркіратор.

Лазерний маркиратор відмінно покаже себе в процесі виробництва, тому що:

  • здатний залишити недрукований друк високої якості;
  • не потребує витратних матеріалів;
  • працює з різними типами металу та твердих поверхонь;
  • невибагливий до зовнішніх умов виробництва.

Для пластикових деталей та екструзії використовують аналогічно лазерний маркіратор, або ж краплеструминний. Другий створює друк, за допомогою чорнила, високої роздільної здатності і може наносити різні графічні об’єкти малої площі.

Проблематичним є маркування шин, оскільки сама поверхня чорного кольору, а маркування має бути видимим. Тут також використовують лазерні принтери, зі спеціальними налаштуваннями і залишають друк на видимому місці, або використовують краплеструминні принтери зі світлим чорнилом.

При виборі маркатора для такого типу виробництва, важливо пам’ятати про умови його роботи, адже високі температури, велика кількість пилу, а також рівень вологи і впливу масла можуть вплинути на роботу обладнання.

Marking – офіційний представник компанії Shanghai Fastjet Electronic Equipment Co., Ltd в Україні, який допоможе вибрати відповідний маркатор для вашого виробництва. Відповідне рішення не тільки створить безперервний робочий процес, а й зменшить ваші витрати від можливих простоїв через збої техніки, адже все обладнання в асортименті лише найкращої якості.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!