Маркування “на дім”. Як і де викликати професіоналів із маркіратором на своє підприємство.

Маркування “на дім” – навіщо?

Тенденція оренди маркіраторів, а також послуги маркування “на дім” стає популярнішою. Все більше виробників не хочуть витрачати час та ресурси на купівлю обладнання та беруть їх у найм. Декого ж бентежить факт того, що необхідний навчений спеціалізований оператор для роботи з маркиратором, а таких фахівців досить мало, а навчання своїх співробітників займає час. У будь-якому випадку, виробники вдаються до даних послуг, щоб знизити свої витрати та не витрачати час на непотрібні процеси в роботі.

Маркування “на дім” – хороший варіант саме для таких ситуацій, коли немає можливості простою виробництва та немає персоналу, який зможе розпочати оперативну роботу з маркування. Сюди віднесемо і терміновість самого маркування. Деяким компаніям не потрібен повноцінний маркиратор, якщо продукція приходить склад склад рідко, але великими партіями, наприклад.

Як і де викликати професіоналів із маркіратором на своє підприємство.

Дедалі більше компаній із продажу маркувального обладнання практикують таку послугу в Україні. Компанія Marking довела цю послугу до найвищого рівня обслуговування та оперативної роботи. Ви отримаєте якісне маркування продукції, будь-якого типу співробітниками компанії на вашому підприємстві. В чому переваги послуги від компанії Marking:

  • Співробітники компанії виберуть для вас відповідний маркіратор та інше обладнання, яке необхідне для маркування, навіть витратні матеріали для друку під вашу поверхню;
  • Співробітники вирушать на ваше виробництво до будь-якої точки України;
  • Фахівці Marking самі встановлять обладнання та промаркують будь-яку партію продукції швидко та якісно.

Умови даної послуги обумовлюються індивідуально, щоб врахувати всі фактори – обсяг партії, вибір маркатора та обладнання, розхідники тощо.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!