Як збільшити термін служби принтера-маркера? Технічне обслуговування маркувального обладнання.

Як збільшити термін служби принтера-маркера?

Маркувальне обладнання, при неправильній експлуатації, може ламатися досить часто. На це впливає низка факторів, навіть умови, в яких є обладнання. Як збільшити термін служби принтера-маркіратора?

  • Своєчасна діагностика – залежно від типу маркатора, необхідний технічний рік чи півроку, навіть якщо немає приводів для занепокоєння.
  • Правильне застосування маркатора – якщо ви берете спеціалізований маркатор, не варто його пробувати застосовувати на іншому типі виробу. По-перше, це вимагає спеціального налаштування, навіть якщо технічно маркиратор універсальний. По-друге, якщо маркіратор все ж таки зроблений під певний тип виробу або поверхня, це може призвести до поломки. наприклад друк краплеструминного маркатора на вологій поверхні може привести у поломці сопла.
  • Використання якісних розхідників. Якісне чорнило, розчинники безпосередньо впливають на довговічність роботи маркатора, адже погане чорнило не тільки створює проблеми з печаткою, але і може пошкодити всю гідросистему маркатора.
  • При поломці звертайтесь до фахівця. Маркувальне обладнання досить унікальне за своєю конструкцією та складання. При проблемних ситуаціях звертайтеся саме до фахівця, можливо, зверніться до сервісного центру компанії, яка надала вам маркиратор.
  • Враховуйте умови виробництва. Перепади температури, вологість та інші фактори впливають на роботу маркіраторів, тому вибирайте моделі, які мають добре закритий корпус маркатора та пристосовані до ваших умов.

Технічне обслуговування маркувального обладнання.

Компанія Marking є постачальником маркувального обладнання та витратних матеріалів найвищої якості в Україні. У списку послуг, також і технічне обслуговування маркувального обладнання будь-якого типу і моделі. Фахівці Marking не тільки проводять діагностику та огляд, а й повноцінний ремонт за необхідності будь-якої складності. Усі роботи виконуються після інформування клієнта, а також його згоди. У Marking використовують лише якісні та перевірені комплектуючі, які продовжать термін роботи вашого маркатора надовго.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!