Для чого потрібне обладнання для промислового маркування? Де та яке купити?

Навіщо потрібне маркування та маркіратори?

При виробництві будь-якої продукції, виробник повинен не тільки дотримуватися норм виробництва, але й відповідних правил упаковки та маркування продукції. Це плюс не тільки для покупця, але і для самого виробника – його товар буде пізнаваний серед інших і споживач буде поінформований про найважливіші деталі про товар. Крім цього, від виробників вимагають маркувати продукцію за нормами держави, що зобов’язує використати будь-який вид маркувального обладнання для цього. Головне, щоб маркування було чітке та читабельне для споживача.

Маркувальне обладнання прискорює процес маркування, проставлення термінів придатності, номери партії та інших даних відбувається автоматизовано, що не допускає можливості браку друку та помилок у даних. Плюсів спеціального обладнання для маркування досить багато:

  • воно універсальне, навіть якщо ви зміните рід виробництва, ви зможете використовувати його на різних типах упаковки та під різні дані;
  • це прискорює процес виробництва, особливо у великих партіях товарів;
  • маркувальне обладнання здатне друкувати відразу кілька полів інформації на потрібному вам місці;
  • займає мало місця на виробництві/складі.

Більше того, якісні моделі маркувального обладнання прослужать вам довго. Їх обслуговування може здійснюватися вашими співробітниками або фахівцями, які цим займаються на професійному рівні. Воно легке у використанні та нові моделі маркіраторів не потребують активної участі оператора.

Де і яке купити маркувальне обладнання?

В Україні досить велика кількість постачальників маркувального обладнання, що ускладнює вибір. Якщо вам необхідно якісне обладнання варто спиратися на постачальників, які:

  • мають розширений вибір в асортименті;
  • надають гарантію на власне обладнання;
  • зможуть самостійно надати гарантійне та післягарантійне обслуговування, а не звертаючись до виробника;
  • надають не лише маркіратори, а й запчастини та витратні матеріали – це спрощує завдання у самостійному обслуговуванні.

Компанія Marking є офіційним представником бренду Shanghai Fastjet Electronic Equipment Co., Ltd в Україні. На ринку України компанія понад 9 років, що говорить про її надійність та саморозвиток, адже асортимент обладнання за цей час значно зріс, як і рівень обслуговування. Marking пропонує своїм клієнтам не лише лазерні, краплеструминні та термоструминні маркіратори різних популярних моделей, але й великий вибір витратних матеріалів та запчастин. Також співробітники компанії допоможуть вам підібрати найбільш підходяще обладнання під ваші запити, провести як стандартне обслуговування обладнання, так і ремонтне і ще безліч різних послуг, які працюють на благо клієнта.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!