Переваги маркувальних апаратів над ручним маркуванням

У чому переваги?

Ручна праця дійсно досі вважається затребуваною у сфері маркування, особливо для невеликих виробництв це робить товар унікальним, якщо маркування стосується логотипу або невеликої стилізованої ділянки упаковки. Але якщо ми говоримо про великі партії товарів і про велике виробництво, то тут все ж таки краще вдатися до спеціального обладнання – маркіраторам і промисловим принтерам.

У чому ж переваги маркувальних апаратів над ручним маркуванням:

  • якість – ручна праця не завжди виходить акуратною, співробітник виробництва може не туди приклеїти етикетку, або зробити це не рівно або упустити товар і не промаркувати його. Кількість шлюбу може бути збільшено з кількістю відпрацьованих годин, тому що втома та монотонна робота впливають на це безпосередньо. Тим часом маркіратори створюють маркування в належному місці, на кожному товарі і без помилок.
  • економія – багато хто вважає, що вартість маркіратора та його обслуговування не виправдана і вигідніше використовувати ручну працю, але це не так. Насправді, виробник витрачає більше коштів на окремий друк етикеток чи бірок, а потім на заробітну плату працівникам за їхню роботу. Вартість маркувального обладнання “відпрацює” себе за досить короткий період, як і витратні матеріали на нього та обслуговування, тому що оборот товару проходитиме набагато швидше.
  • швидкість – можливо при невеликих партіях товару, ручне маркування доречне, але все одно затримує процес, тоді як обладнання здатне справлятися з будь-якими великими партіями, друкуючи маркування швидко та чітко, навіть враховуючи перерву на поповнення розхідників (наприклад, додавання фарби до маркатора).
  • різноманітність – за допомогою маркувального обладнання ви зможете залишати друк не тільки на будь-якій поверхні, правильно підібравши маркиратор, але й будь-якого типу та виду – використовуючи різну фарбу, друкуючи логотип, дати, текст.

Компанія Marking пропонує вам розглянути маркувальне обладнання різного типу, під ваші потреби та бажання. Якщо ви не впевнені чи варто купувати маркиратор і не знаєте чи підійде вам певна модель, є можливість взяти його в оренду на різний термін або замовити послуги з маркування. Компанія робить все, щоб створити найкомфортніші умови друку та обслуговування для своїх клієнтів.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!