Як правильно вибрати та купити маркіратор для виробництва? Прості кроки

Вибір маркіратора

Вибір маркатора досить складний процес, багато виробників бояться пробувати нове обладнання, так як воно може не виправдати очікування або не підійти. Розглянемо, що варто враховувати при виборі маркатора і як не помилиться у виборі:

  • Поміркуйте над тим, на якому типі упаковки чи виробу ви залишатимете маркування. Від типу поверхні залежить вид маркатора та якість його роботи. Навіть якщо маркиратор універсальний, все одно якість на профільній поверхні буде кращою, ніж на нетиповій для нього. Наприклад, краплеструминні маркіратори підходять для паперу, пластику, гуми і т.д., але лазерні створять довгостроковий друк на твердій поверхні, наприклад, на дереві або металі.
  • Яку партію ви маркуватимете. Швидкість роботи маркатора також залежить від моделі та від типу. Якщо партія невелика, можливо, вам підійде ручний маркіратор, який друкує не гірше за стаціонарний. Якщо це постійний великий обсяг продукції, варто розглядати саме стаціонарний маркиратор.
  • Який тип інформації вам потрібно залишати. Цей пункт також важливий, тому що не всі маркіратори можуть друкувати логотип, або ж у налаштуваннях немає друку QR коду.
  • Тип маркіратора. Визначившись із попередніми пунктами, ви зможете вибрати конкретний тип маркатора, якщо не його модель. Далі, якщо вам важко вибрати модель маркатора від певного виробника, ви можете поспілкуватися з представниками постачальників, щоб дізнатися про всі переваги окремих моделей та недоліки.

Це пункти, які стосуються параметрів друку та налаштувань моделі маркатора. Насправді, якщо ви вже приблизно знаєте який маркіратор хочете придбати і займаєтеся пошуком постачальника, то є низка нюансів. Розглядайте лише перевірених постачальників обладнання, який не перший рік на ринку та зможуть надати якісні маркіратори від перевірених брендів. Звертайте увагу, щоб виробник міг вам одразу надати гарантійні послуги та обслуговування, оскільки фахівців з ремонту та обслуговування набагато менше, на ринку України, ніж постачальників маркувального обладнання. Знову ж таки, якщо фахівці постачальника знають про внутрішню будову маркатора та про його специфіку, то зможуть вам допомогти у правильному виборі.

Якщо у вас виникли труднощі з вибором маркатора, представники компанії Marking допоможуть вам визначитися, а також розглянути безліч актуальних варіантів, які оптимізують ваше виробництво і зроблять найкраще маркування.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!