Ремонт факту поломки VS Планове обслуговування маркувального обладнання. Що краще?

Ремонт за фактом поломки VS Планове обслуговування

Як кажуть “краще перечепити, ніж недомогти”, з такими помислами багато постачальників і виробників маркувального обладнання і пропонують своїм клієнтам планове обслуговування маркувального обладнання. Фактично так і є. Маркіратори, як і будь-яке обладнання, потребує перевірки – технічного огляду, заміни комплектуючих, чищення тощо.

Дрібні проблеми, які можуть бути знайдені, під час планового огляду маркатора можуть призвести до більш складних поломок, якщо їх не усунути. Тут же, не забуватимемо про те, що хоч маркіратори досить своєрідне обладнання і поки комплектуюча частина не зламалася остаточно, її завжди можна відремонтувати. Навіть якщо ми говоримо про гідросистему струменевих маркіраторів, промивання та чищення системи, зможе вчасно усунути майбутню серйозну поломку всього маркатора.

В ідеалі, маркіратори необхідно перевіряти по технічній частині не менше одного разу на рік, для деяких моделей цей термін дорівнює 6-ти місяцям. Не обов’язково користуватися послугами профільного фахівця, співробітник виробництва може пройти навчання у постачальника маркіраторів з планового огляду, щоб розуміти та розрізняти проблемні ділянки в роботі обладнання.

Що ж краще і куди звертатися?

Виходячи з вищесказаного, все ж таки краще не ризикувати і користуватися можливістю планового обслуговування. Навіть якщо на виробництві немає працівника, який може проводити його, скористайтеся послугами від постачальника або позаштатного фахівця. Якщо ж ви боїтеся, що таке обслуговування може бути дорогим, то не переживайте, ремонт обслуговування за фактом може вийти в кілька разів дорожчим, оскільки поломка може вимагати заміни “серйозних” комплектуючих.

Ви можете скористатися послугами обслуговування маркувального обладнання компанії Marking. Фахівці Marking розбираються в будь-якому типі маркувального обладнання, можуть провести огляд, заміну витратних матеріалів, промивання системи, а також ремонт будь-якої складності. Всі процеси відбуваються тільки за вашою згодою та заздалегідь озвученою вартістю роботи.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!