5 способів економії чорнила під час друку термоструминним принтером

Термоструминний принтер – чудовий вибір маркувального обладнання. Він універсальний для багатьох видів поверхонь, друкує з найкращою роздільною здатністю 600 DPI все, що потрібно – і коди різного типу, і логотипи. Але, саме через дозвіл, витрата чорнила у термоструминного принтера більша ніж у краплеструминного.

Розглянемо, які є способи економії чорнила під час друку такого типу маркатора:

  • Заміна картриджів вчасно. Не варто замінювати картриджі надто часто. Одна річ, коли на виробництві відбулася примусова зупинка роботи та заміна потрібна обов’язково, навіть у такому випадку в картриджі можуть бути залишки чорнила, яке викидається “просто так”. Найчастіше, у моделях термоструминних маркіраторів є індикатори рівня чорнила, відштовхуйтеся від цих показників, щоб розуміти, коли заміна потрібно обов’язково, це допоможе значно заощадити зайву заміну.
  • Вибір роздільної здатності друку. Як і казали, термоструминний маркіратор має високу роздільну здатність друку і, природно, більше витрачати фарби при такому налаштуванні. Але якщо ви все ж таки не друкуєте логотипи або штрих-коди, QR-коди, налаштовуйте маркіратор на нижчу роздільну здатність. Наприклад, для термінів придатності чи номера партії висока роздільна здатність ролі не грає.
  • Використовуйте інший шрифт. Немає особливих вимог до шрифту в маркувальному повідомленні, тому право вибору залишається за вами. Головне, щоб текст був читабельним. Вибирайте неширокі шрифти, без засічок. На простий рубаний шрифт витрачається менше чорнила, а тепер подумайте, наскільки це заощадить ваші витрати.
  • Не заощаджуйте на оригінальних чорнилах. Оригінальне чорнило за своїм складом та консистенцією, у будь-якому випадку, ідеально підходять під маркіратор та його властивості та роботі. Заощаджуючи на вартості чорнила, ви можете не тільки збільшити витрати на заміну картриджів, але і призводять до ризику засмічення та поломки всього маркатора. Це важливий розхідник, від якого залежить якість друку і якість роботи всього маркатора. Ви можете знайти якісне чорнило та витратні матеріали на сайті Marking.in.ua.
  • Своєчасні заходи обслуговування друкувальної голівки. Сопло маркатора має будову, що підводить безпосередньо його до картриджа через гідросистему. Засмічення друкувальної головки може призвести до засмічення чорнила в картриджі, а це вже призводить до повної його заміни, навіть якщо він повний. Це не тільки позначиться на якості друку, а й знову ж таки спричинить серйозніші проблеми. Насамперед, проводьте своєчасну заміну головки, уникайте засихання фарби в ній. Бажано після закінчення роботи, щоб уникнути таких ситуацій, повністю знімати картридж і зберігати його в безпечному місці, можна в оригінальній упаковці від виробника.

Всі ці способи не тільки допоможуть знизити витрати витрат чорнила, але і продовжити термін служби маркатора.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!