Маркування вакуумного пакування

Вакумна упаковка

Вакуумна упаковка не просто користується попитом у виробників. Вона не лише ідеально захищає продукцію від зовнішнього впливу, а й створює привабливий товарний вигляд. Найчастіше її використовують у виробництві харчових продуктів. Такий тип упаковки допомагає зберігати продукцію і в складських умовах зниженої температури та на товарних полицях. Навіть від зовнішнього впливу ваги та транспортування, вона надійно зберігає товар та його якості, оскільки має здатність відновлювати форму.

Маркування вакуумного пакування

У процесі виробництва товар вакуумується, далі витісняється весь газ, щоб позбавити упаковку від кисню. Далі вже працює зварювач, який робить зчеплення країв з лотком. І тут необхідно вибрати спосіб, яким буде проводитись маркування. Можна це зробити на плівці, яка грає захисну роль, до її використання. Другий варіант, це зробити маркування вже на готовій продукції після всіх процесів упаковки. Щоб не ризикувати щільністю вже вакуумованого пакування, виробники, у другому випадку, створюють маркування з боку лотка, де немає гнучкої плівки, яка може пошкодитися.

І в першому і в другому випадку, виробники віддають перевагу струминним маркіраторам. Використовують також і етикетки, але багато хто все ж таки воліє відмовлятися від такого типу маркування через її ненадійність.

Капеструйні маркіратори здатні швидко та якісно нанести маркування на такий тип упаковки, навіть на тонку плівку. Термоструминні маркіратори можуть друкувати штрих-коди та інші типи кодів та логотипи високої роздільної здатності, також швидко. Обидва типи маркіраторів відмінно інтегруються у виробничу лінію і можуть працювати з використанням різних типів і кольорів чорнила.

Якщо вам необхідний друк на вакуумному впакуванні і ви не можете підібрати відповідний маркиратор, компанія Marking допоможе вам з рішенням. На сайті представлені популярні моделі маркіраторів від таких виробників як Fastjet, Meenjet, Willett та інші.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!