Потрібен друк, що не стереться? Вибираємо лазерне маркування!

Нестираний друк – навіщо і де?

У разі будь-якого виробництва маркування необхідна, навіть якщо товар піде безпосередньо до споживача, але в подальші процеси. У таких випадках маркування використовують для позначення деталей або комплектуючих для складання повних деталей та конструкцій. Нестираний друк використовується на різних видах поверхонь – дерево, метал, пластик, скло та багато іншого.

Печать часто використовується в машинобудуванні, у виробництві споживчих товарів, будівельних матеріалів, виробництві кабелів і в багатьох інших сферах, де необхідна стійкість маркування, так як виріб буде використовуватися неодноразово і протягом тривалого періоду.

Лазерні маркіратори для друку.

Способів створення маркування нестертого багато, але саме лазерні маркіратори справляються з цим завданням найкраще. Нестираемая друк виходить досить якісної будь-якої поверхні і дає можливість виробнику відстежувати виріб, з допомогою маркування, протягом усього циклу життя товару. Які ж плюси лазерного маркування:

  • друк як на твердій поверхні, так і на більш тонкій та крихкій;
  • швидкість друку;
  • якість друку, починаючи з простих символів і закінчуючи логотипами та кодами;
  • не потрібні витратні матеріали;
  • не вимагає додаткових процесів, щоб друк був довговічним;
  • немає відходів у роботі.

За підсумком, друк виходить стійким і до зовнішнього впливу – вологи, температурних перепадів, прямим сонячним променям, і до хімічного впливу, який може бути надалі при використанні виробу, наприклад хімічна обробка плат.

Лазерні маркіратори також не вимогливі до умов виробництва, багато моделей мають нержавіючий корпус, який захищає весь пристрій маркатора від негативного впливу. Єдине, що варто враховувати під час роботи з маркиратором, це заходи безпеки на виробництві для захисту працівників, які з ним працюють.

На сайті компанії Marking.in.ua ви зможете знайти найпопулярніші та універсальні моделі лазерних маркіраторів, які користуються гарною репутацією у виробників. Консультанти допоможуть підібрати вам, найкращу модель для вашого виробництва та нададуть вам повний спектр послуг з обслуговування маркувального обладнання.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!