Маркування в автомобільній промисловості

Особливості маркування в автомобільній промисловості

Маркуються комплектуючі автомобільної промисловості як визначення оригінальної продукції від підробок, а й надання інформації споживачеві. Комплектуючі повинні бути чітко промарковані для полегшення збирання та заміни деталей. Все б нічого, якби практично всі комплектуючі внутрішнього пристрою автомобіля не були з металу. Цим завдання трохи ускладнюється, адже такий тип виробу довготривалого використання знаходиться в умовах перепаду температур і до того ж в умовах вологи та різного впливу хімічних речовин, як у процесі виробництва, так і в процесі зносу.

Виробники аналогів автомобільних комплектуючих також використовують маркування і для захисту свого бренду та для донесення інформації покупцю та відстеження товару у процесі транспортування та зберігання.

Процес маркування автомобільних комплектуючих

Метал досить складний матеріал для маркування. Для нанесення використовують і таврування і штамп і безліч різних способів впливу на поверхню металу. Багато хто з них не актуальний через великі обсяги виробництва та трудомісткість самого процесу маркування. Все залежить також і від самої деталі, її форми та властивостей. Деякі виробники досі використовують голкоударний метод маркування. Поверхня деформується без нагрівання під впливом міцної голки з карбіду вольфраму. Такий метод створює якісне маркування, навіть різних типів коду, але витратний через швидкого зносу голки при великих обсягах виробництва.

Найоптимальніший і найефективніший спосіб маркування у цій галузі – лазерна маркування. Переваг використовувати його для маркування автомобільних комплектуючих достатньо:

  • маркування виходить стійким до будь-якого фізичного зносу, температурних перепадів, хімічної дії;
  • швидкість друку;
  • друк на будь-якій формі виробу;
  • друк символів та кодів;
  • автоматичний облік під час підключення до ПК;
  • немає витратних матеріалів;
  • безконтактний метод друку не псує виріб.

Розглянути моделі лазерних маркіраторів можна на сайті Marking.in.ua. Компанія займається наданням маркувального обладнання від світових виробників найкращої якості.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!