Маркувальне обладнання для невеликих виробництв, складів, торгових підприємств.

Який маркіратор вибрати для невеликого складу чи виробництва

Типів маркувального обладнання досить багато, що створює проблеми з вибором особливо для невеликого підприємства або складських приміщень, де необхідно провести маркування товару. Розберемося, як підібрати маркиратор і які критерії допоможуть з вибором:

  • Визначте яку інформацію повинен залишати маркіратор. Не обов’язково купувати найдорожчий маркиратор, який друкує логотип з найкращою роздільною здатністю, якщо вам потрібний лише друк дати упаковки/виробництва або, наприклад, друк номера партії. Визначившись із певним типом інформації, ви вже відфільтруєте кілька варіантів.
  • Ваш об’єм партії. Може вам і не знадобиться встановлення стаціонарного маркатора, якщо на вашому складі або виробництві товар надходить маленькими партіями. Є варіанти ручних маркіраторів, які не поступаються стаціонарним за якістю друку та також зручні у користуванні.
  • Тип товару чи упаковки. Якщо на вашому складі зберігатиметься різні типи товарів і ви не можете визначити на якій конкретно поверхні вироблятиметься друк, ви можете вибрати краплеструминний маркіратор. Він універсальний, допоможе створити якісне маркування практично на будь-якому типі поверхні. Враховуйте необхідність вибору оригінального чорнила, щоб маркування було чітким і не стиралося в процесі транспортування.

У виборі маркатора для невеликого приміщення, підприємства чи складу не обов’язково відштовхуватися від думки, що обладнання займе багато місця. Розміри нових моделей досить компактні, а ось чи готові встановити товарну стрічку для маркування. Тому враховуйте одразу всю специфіку установки маркувального обладнання.

Не обов’язковою є і купівля маркувального обладнання. Ви можете взяти його в оренду або замовити послугу маркування певної партії товару з виїздом на ваш склад або підприємство. У такому разі, багато проблем буде вирішено – обладнання не заважатиме вам на виробництві, якість маркування буде відмінною, тому що вам допоможуть з вибором та встановленням маркатора і власне і самою печаткою маркування.

Де та в кого розглянути варіанти маркувального обладнання?

Компанія  Marking вже не перший рік займається продажем маркіраторів та комплектуючих до них. В асортименті краплеструминні, термоструминні та лазерні маркіратори найпопулярніших моделей на ринку України та Європи. Виробники маркувального обладнання – популярні бренди по всьому світу, це компанії Fastjet, Fastjet та інші. Компанія надає безліч послуг, пов’язаних не тільки з маркуванням, але і з обслуговування маркувального обладнання. На сайті ви можете побачити хороші варіанти ручних термоструминних маркіраторів, які зручно використовувати на невеликих виробництвах або складах.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!