Маркіратори для алкогольних напоїв. Ключові моменти під час вибору.

Маркіратори для алкогольних напоїв

Маркування алкогольних напоїв є досить складним процесом і через умови виробництва та через багато факторів, які можуть вплинути на якість друку. Виробники алкогольних напоїв намагаються підібрати маркувальне обладнання, виходячи не лише з вимог “на сьогодні”, а й дивлячись на майбутні можливі ситуації, які доведеться вирішити. Це може стосуватися даних, які доведеться змінювати і від матеріалу, на якому буде проводитися друк.

Ключові моменти при виборі маркатора для алкогольних напоїв

І так, на що варто звернути увагу при виборі маркатора на таке виробництво:

 • Умови виробництва. Якщо в цеху підвищена вологість, або в повітрі може бути цукровий пил, інші частинки, то варто вибирати маркіратор, який має захищений корпус, бажано з нержавіючої сталі. Так само враховуйте це при виборі типу маркатора. Якщо він струменевий, зверніть увагу на висохле чорнило.
 • Швидкість товарної стрічки лінії. Зазвичай, при виробництві напоїв використовують товарні стрічки високої швидкості, щоб прискорити процес розливу. Необхідно вибирати маркіратор, який швидко та якісно створюватиме маркування. В ідеалі, щоб параметри маркатора підключалися до параметрів швидкості товарної стрічки через ПК.
 • Тара напій. Для алкогольних напоїв використовують різні типи тарів, а саме пляшки, бочки, пакети. Роблять їх із ряду матеріалів:
  • скло;
  • дерево;
  • пластик;
  • метал;
  • папір/картон.

При виборі маркатора, враховуйте, що друк повинен бути помітний на тарі зі специфікою його кольору та матеріалу. Для цих типів упаковки вибирають і лазерні маркіратори та струменеві. Якщо ваша упаковка темного кольору, оберіть струменевий друк з використанням світлих чорнил. Для інших цілей можна використовувати лазерні маркіратори.

Важливо розуміти, що з характеристик вам відіграє провідну роль. Якщо це друк, вибирайте лазерний принтер, наприклад для елітного алкоголю, який буде довго на зберіганні і маркування потрібне для його відстеження в тривалий проміжок часу. Якщо вас цікавить висока роздільна здатність, наприклад для друку логотипу або штрих-коду – вам підійде термоструминний маркиратор. Капеструйний маркіратор відмінно впорається з високою швидкістю друку і нанесе якісний друк елементарних даних.

На сайті Marking.in.ua ви зможете дізнатися більше інформації про різні типи маркіраторів та вибрати найкращий варіант для вашого виробництва, а фахівці компанії зроблять все, щоб він прослужив вам вірою та правдою.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!