Лазерний маркіратор у кондитерському виробництві

Чому саме лазерний маркіратор

Для маркування кондитерських виробів використовують струменеві, або лазерні маркіратори. Але все частіше виробники віддають перевагу другому варіанту, це пов’язано з багатьма факторами та умовами на виробництві:

  • лазерний маркіратор більш “шустрый” – він справді добре справляється з великими партіями продукції швидше, ніж струменеві маркіратори;
  • немає потреб розхідників – виробників бентежить як вартість витратні матеріали, у разі струменевих маркіраторів, а й час їх заміну і ситуації, коли фарба закінчується несподівано;
  • друк стійкий до багатьох факторів – лазерний друк не піддається волозі, хімічній обробці, не стирається;
  • акуратний друк, навіть на найтоншій поверхні, при правильному налаштуванні;
  • якісний друк – крім того, що друк буде на товарі протягом всього циклу і той же штрих-код можна буде в будь-який момент відсканувати, він буде ще й гарної якості.

Якщо брати до уваги умови кондитерського виробництва, де може бути підвищена температура, або при зберіганні знижена, або вологість, то лазерне маркування не потече від таких умов зберігання, як друк чорнилом.

Вартість лазерних маркіраторів вища за струмені, але в умовах масового виробництва вона швидко себе окупить і значно знизить витрати, адже при великому виробництві буде велике споживання фарби для друку. Не варто забувати і про те, що при використанні неякісного чорнила, не можна гарантувати якість друку струминними принтерами, навіть найпросунутіших моделей. Не варто бояться і дорожнечі обслуговування лазерних маркіраторів. Надійність цього обладнання доведена і при правильному догляді за маркиратором і його своєчасному серйозних поломок виникати не буде.

Де купити лазерний маркіратор в Україні?

Не важливо, у вас кондитерське виробництво чи інше, ви можете розглянути для вашої компанії лазерні принтери на сайті компанії Marking.in.ua. Компанія представляє найпопулярніші моделі маркіраторів, включаючи лазерні, і надасть вам повну інформацію про їх обслуговування та користування.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!