Маркування імпортних товарів: навіщо потрібне і в чому нюанси

Навіщо маркування для імпортних товарів

Маркуванням займаються не тільки виробники, а й компанії перекупники, дилери, а також крупнооптові та дрібнооптові покупці. Що стосується імпорту маркування так само необхідна як від іноземного виробника продукції, а й від оператора ринку, який займається постачанням імпортних товарів.

Насамперед, це пов’язано з мовними відмінностями маркування, адже маркування на продукції має обов’язково бути державною мовою як компанії виробника, так і мовою компанії одержувача продукції. Міжнародні позначення на товарі не змінюються, але за необхідності, якщо знак унікальний, його потрібно розшифрувати або перевести на позначення держави одержувача. Тут же відзначимо, що і штрих-коди і QR-коди також іноді проставляються на імпортних товарах додатково, щоб кінцевий покупець отримував інформацію доступною державною мовою, скануючи код.

Нюанси маркування імпортних товарів

При отриманні імпортних товарів компанії часто використовують саме етикетки маркування державною мовою. Це дозволяє:

  • вказати додаткову інформацію – дані компанії постачальника;
  • перекласти інформацію про продукт державною мовою;
  • не псувати цілісність упаковки виробника та дизайн;
  • дасть покупцю доступ і до оригінальної інформації, і до додаткової.

Нагадує, що зараз умови маркування для імпортних товарів спрощені через воєнний стан. За рішенням Кабміну, продукти харчування, які йдуть і для прямого продажу та для гуманітарної допомоги, маркувати державною мовою не обов’язково, але обов’язково наявність супровідних документів про партію українською мовою. Це значно спрощує процес транспортування товару та прискорює його оформлення та подальший рух, але це діє лише на період воєнного стану, нагадує.

Деякі оператори ринку, котрі довго займаються імпортними товарами, продовжують маркувати партії навіть зараз. Це допомагає повністю інформувати покупця про склад продуктів харчування, показує їхню відповідність якості. Якщо ви вирішите зайнятися маркуванням імпортної продукції, компанія Marking навіть в умовах воєнного часу допоможе вибрати маркувальне обладнання та налагодити процес друку для оптимізованої роботи ваших поставок.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!