Нанесення маркування на електричні та електронні компоненти

Складності та специфіка нанесення маркування

При маркуванні електричних та електронних компонентів одразу виникає дві проблеми. Перша – це висока вимога до якості маркування та її чіткості та друга – це невеликі розміри виробу, що створює певні труднощі у нанесенні маркування. Маркування має бути стійким як від зовнішнього природного впливу, так і від хімічного, при подальшому складанні виробу.

Для основи плат та чіпів електронних компонентів беруть пластик та метал. Наприклад, для материнських плат комп’ютера використовують такий пластик як текстоліт, який є основою для всіх електронних компонентів і на ній можна помітити багато маркування для позначення компонентів і роз’ємів.

Нанесення маркування чим і як?

Тут важливо не тільки визначиться з типом маркіратора, але й налаштувати його на оптимальну роботу для оптимізації всього процесу виробництва. Для друку на невеликій площі при цьому якісною та чіткою використовують:

  • лазерні маркіратори;
  • краплеструминні маркіратори.

Лазерні маркіратори дозволяють залишити чітке та довговічне маркування на невеликій площі. Такі маркіратори встановлюються над виробничою стрічкою і працюють із гарною точністю, навіть за швидкого потоку виробів. Навіть при шаруватості виробу лазер не пошкодить його основу, при правильному налаштуванні та обробить тільки необхідну поверхню для друку.

Капеструйні маркіратори дозволяють використовувати різне чорнило за типом і кольором. Допустимо також використання спеціальних чорнил, які стійкі до ізопропілового спирту, що використовується для обробки таких плат та мікросхем у процесі виробництва. Дрібносимвольні краплеструминні принтери також налаштовані на швидку роботу, можуть друкувати в кілька рядків на невеликій площі.

Розглянути різні варіанти маркіраторів для друку електричних та електронних компонентів можна в асортименті компанії Marking. Компанія займається продажем, обслуговуванням, а також наданням обладнання в оренду для великих та малих підприємств. В асортименті ви знайдете стаціонарні та ручні маркіратори найпопулярніших виробників та моделей.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!