Принтери для маркування проводів та кабелів. Допомога у виборі.

Маркування проводів та кабелів

Провід та кабель часто виготовляються з прогумованої основи, яка дозволяє залишити на ній необхідну інформацію для споживача. Екструзійна продукція маркується для кількох цілей, а саме:

  • спрощення роботи – маркування кінців кабелю, що дозволяє визначити місце під’єднання кабелів до клеми;
  • для моніторингу з’єднань, що наносять серійний номер/спеціальний код, це допомагає відстежувати проходження певного дроту між вузлами;
  • як брендування – маркування логотипу або назва компанії на кабелі, що допомагає захистити бренд від підробок.

Маркування на проводах і кабелях повинно зберігатися на весь період експлуатації, від початку установки і до подальшої модернізації. Незалежно від товщини, маркування має бути чітким і читабельним.

Яке обладнання потрібне для маркування кабелів та проводів

Серед усіх типів маркіраторів, найефективнішими для маркування кабелів та проводів є краплеструминні та лазерні принтери. З мінімальними витратними матеріалами вони здатні надати якісний друк на невеликій поверхні кабелю, враховуючи поверхню.

Капеструйний принтер відмінно маркує практично всі ізоляційні матеріали, тому підходить для маркування кабелів та проводів. З застосуванням спеціальних чорнил, краплеструминний принтер здатний друкувати з більшою швидкістю, створюють стійку до хімічної обробки кодування, а також роблять друк довготривалим.

Лазерний маркиратор на основі оптоволоконних та ультрафіолетових лазерів, здатний друкувати на кабелях та проводах у високій якості. Працює маркіратор на основі випалювання верхнього шару ізоляції, що не ушкоджує основу виробу.

При правильній установці стаціонарного маркатора можна добитися швидкої роботи виробничої лінії без простоїв. Але не варто забувати, що також є і ручні типи маркіраторів, які також застосовують.

Компанія  Marking є представником та постачальником популярних моделей маркіраторів в Україні. В асортименті є моделі, які вирішуватимуть завдання з маркуванням кабелів та проводів, при цьому мінімізуючи витратні матеріали та не втрачаючи якість.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!