Інноваційні рішення для маркування напоїв

Маркування напоїв

Технологія маркування напоїв залежить від типу тари, адже тут упаковка відразу виконує роль як захисту, так і брендування продукту. Це необхідно обов’язково враховувати для підбору обладнання для маркування, особливо при великому асортименті продукції. Розглянемо типи тари для напоїв:

  • пластикові пляшки (ПЕТ);
  • жерстяна банка;
  • скляна пляшка;
  • картонна упаковка.

Маркіратори для таких типів тари вибираються виходячи з обсягів виробництва, місця маркування та можливостей самого маркіратора. Струменеві маркіратори (каплеструминні і термоструминні) відмінно впораються з нанесенням маркування на будь-яку поверхню, при цьому з невеликими витратами витратних матеріалів, але для скляної та жерстяної упаковки відмінно підійде лазерний принтер.

Крім нанесення упаковки на саму тару, часто використовують метод нанесення на кришку та ковпачок пляшки, етикетки, а також рукави для напоїв та шуберів. У сучасних умовах навіть маркування кегов з напоями проводиться швидко і легко – за допомогою широкоформатної етикетки, або маркування самої кегі.

Інноваційні рішення для маркування

Компанія Marking пропонує добрі оптимізовані рішення для маркування напоїв. В наявності тільки високоякісне обладнання, яке допоможе вирішити ваші основні завдання з маркування. Наприклад, якщо ви зупинилися на виборі краплеструменевого принтера, розгляньте інноваційну модель маркатора Fastjet F550. Достоїнства маркатора:

  • до 5 рядків печатки;
  • ідеальне складання, з автоматизованою роботою друкувальної головки;
  • сумісність із великою кількістю видів чорнила;
  • немає чорнильного модуля;
  • зручне керування.

Якщо ваш вибір упав на лазерний тип маркатора, тоді варто розглянути в асортименті компанії модель F8200 від Fastjet. Маркіратор із сенсорним екраном не вимагає підключення до комп’ютера. Ця модель підходить для друку на 5 видах пластику, а також на металевій поверхні. Надрукована інформація буде чіткою та якісною.

Не варто забувати також про термоструминні маркіратори, які мають високу роздільну здатність друку і є універсальними в роботі. Marking пропонує розглянути кілька моделей термоструминних маркіраторів, які відмінно зарекомендували себе на ринку виробництва.

Якщо ви не можете визначитися з вибором маркатора, співробітники компанії допоможуть підібрати маркиратор, який підійде саме для вашого виробництва і покаже себе найбільш продуктивно.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!