Навіщо потрібне маркування? Основні функції

Завдань у маркування досить багато, хоч багато виробників і намагаються всіляко уникнути цей трудомісткий процес, великі компанії розуміють, що це значно полегшує безліч етапів у процесі випуску продукції. І так, давайте розберемо, кому ж потрібне маркування і для чого:

  • Виробнику – маркування захищає вашу продукцію від підробок, доводить якість товарів та створює брендований стиль та упаковку вашої продукції чи виробу. Також маркування допомагає відстежувати свою продукцію та вести облік у процесі зберігання, транспортування та продажу товарів.
    Оптовому покупцю на точках продажу – таким чином перепродаж товару стає легшим з використанням сучасного обладнання (облік за допомогою штрих-кодів), легкий та швидкий облік товарів на складі, облік залишків та запасів, а також кількості проданої продукції.
  • Державі – у разі маркування допомагає відслідковувати відповідність якість товарів виробників, регулювати і відстежувати оборот продукції країни, показує відсоток товарів імпортованих у державу та кількість експорту.
  • Покупцеві – маркування для покупця основне джерело інформації про товар. Саме так покупець дізнається про склад продукту або виробу, про його характеристики, про способи використання, терміни придатності та відповідність якості продукції та оригінальності.

Для виробника маркування відіграє справді велику роль, адже надавши покупцеві повну інформацію про свій продукт, він зможе відрізнити підробку від оригіналу, що захищає репутацію бренду від негативних відгуків.

Marking пропонує рішення щодо маркування продукції, які створять якісний друк на будь-якому типі виробу за всіма державними нормами та вашими технічними та естетичними вимогами. В асортименті компанії є безліч типів маркувального обладнання для всіх видів виробництва, а також перелік послуг, які дозволять знизити витрати на покупку маркатора і вирішувати проблеми друку партій будь-яких розмірів.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!