Невидиме маркування. Друк флуоресцентним чорнилом

Застосування та практичність

Якість маркування залежить не тільки від маркувального обладнання, а й від витратних матеріалів, що застосовуються. Ряд характеристик чорнила і допоміжних засобів, допоможе досягти хорошого результату за будь-яких умов виробництва.

Друк флуоресцентним чорнилом популярний серед виробників через практичність і зручність застосування. Спочатку такий вид друку застосовувався тільки у фармацевтичній сфері виробництва, але зараз стає більш популярним у косметичній, харчовій та інших галузях.

Насамперед, це допомагає залишити необхідну інформацію для відстеження товарів у ланцюжку поставок та зберігання. При обліку, маркування флуоресцентним чорнилом можна зчитувати спеціальним обладнанням або під УФ-світлом. Чому це практично:

  • зайва інформація не буде відволікати споживача від необхідної, додаткові штрих-коди або дати, можуть збивати покупця з пантелику, створюючи проблеми зі сприйняттям товару;
  • економія місця – флуоресцентне чорнило можна наносити на упаковку та будь-яку поверхню поверх звичайних чорнил, що вже створює умови економії місця на упаковці.

На даний момент, таким чином виробники залишають штрих-коди, QR-коди, а також GS1-DataMatrix.

Підходять такі чорнила для будь-якого типу поверхні, як пористої, так і гладкої глянсової. Це відмінний варіант нанесення маркування на темну поверхню виробу або упаковки. Ви зможете залишити невидиме маркування на пляшках, картоні, пластиці, фользі та інших типах упаковки. Таке чорнило, залежно від якості, швидко висихає, не стирається і не вигоряє від зовнішнього впливу сонця і вологості.

Для якого маркувального обладнання підходить

Флуоресцентне чорнило використовується як для краплеструменевих, так і для термоструминних маркіраторів. Важливо підібрати даний тип чорнила, від виробника маркувального обладнання, щоб уникнути проблем із застосуванням неякісного матеріалу або несумісності чорнила.

Якщо вас цікавить цей вид друку, компанія Marking надає як маркувальне обладнання та його обслуговування, так і витратні матеріали для друку будь-якого типу. Компанія надає витратні матеріали таких брендів як Willett, Hitachi, Videojet, Linx та ЕКСТ. Ви зможете розглянути варіанти та підібрати чорнило, яке підійде саме під ваш маркіратор.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!