Підбір принтера для маркування води та напоїв

Маркування води та напоїв

Ряд вимог і норм зобов’язує виробників залишати маркування виробників напоїв за будь-яких обсягів виробництва та типів товару. Головне завдання знайти маркувальне обладнання, яке дозволить створити безперервну роботу всього виробництва, а також створюватиме якісне маркування різного типу.

Що варто враховувати при виборі маркатора на лінію розливу та при окремому процесі маркування напоїв:

  • тип тари/пляшки – вона може бути скляна, залізнична, пластикова (різного виду та типу) або ж з картонної упаковки. Від типу тари залежить вибір маркатора.
  • правильна інтеграція маркиратора на стрічку чи лінію розливу – від правильної установки маркиратора та її налаштування залежить якість і швидкість друку, тому варто досить уважно розглядати характеристики кожного маркиратора, ніж припуститися помилку у швидкості роботи.
  • умови роботи – особливо це стосується лінії розливу. Надмірна вологість може пошкодити маркувальне обладнання і саме маркування, тому необхідно розглядати надійні маркіратори, бажано з міцним корпусом з нержавіючої сталі, які здатні працювати за різних температурних умов.


Який принтер вибрати?

Відповідь залежить від ваших основних цілей. Для маркування води та напоїв використовують різні типи маркіраторів, як струменеві, так і лазерні. І той і той тип універсальний і дозволить залишити якісне маркування на будь-якій поверхні. Тут необхідно розглядати переваги кожного маркатора та вже загальні характеристики, які вам підійдуть.

Капеструйні маркіратори дозволять швидко та якісно залишити маркування на упаковці від напою. Капеструйні принтери підходять для будь-якого типу поверхні – скло, метал, картон, пластик. Головною перевагою все ж є висока швидкість друку та вартість самого обладнання та його обслуговування, хоч і є витратний матеріал – чорнило.

Термоструминні маркіратори відрізняються своєю якістю друку, в першу чергу. Не можна сказати, що краплеструминні принтери як гірше термоструминних, але тут ми говоримо саме про високу роздільну здатність друку. Такий маркатор ідеально підійде для проставлення різних типів коду, логотипів, тексту в кілька рядків. Термоструминні маркіратори, з боку універсальності, також підійдуть під різний тип тари напою.

І ще один тип маркатора, який також використовують для маркування напоїв на лінії розливу – лазерний принтер. Очевидна перевага – немає витратних матеріалів і плюс це маркування, що не стирається, при будь-якому вигляді поверхні. Умови підвищеної вологи та температури ніяк не вплинуть на якість маркування. Але не варто забувати, що лазерні маркіратори та їх обслуговування, як правило, перевищує вартість струменевих.

Принтер для маркування напоїв і води варто вибирати з-поміж своїх вимог до обладнання, а компанія Marking допоможе вам з цим.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!