Принтери для маркування коробів та палет на виробництві

Що варто знати про маркування коробів та палет

Складність маркування часто залежить від розмірів та обсягів виробу, адже необхідно вибрати універсальне рішення, яке не затримуватиме процес роботи, а зробить його максимально оптимізованим. Маркування коробів і палет насамперед створює проблеми з бажаним місцем маркування, адже, на відміну від дрібних виробів, їх не можна поставити на виробничу лінію.

Другий тип проблем, який може виникнути, це який тип маркатора вибрати – струменевий чи лазерний, тобто. чи необхідна довговічність маркування, чи варто звернути увагу на струменеві маркіратори, які також відрізняються високою роздільною здатністю друку та будуть універсальними і для інших завдань. Розглянемо нижче, які маркіратори застосовуються для маркування об’ємних виробів, таких як короби та палети.

Типи та види маркіраторів, які підійдуть

І так почнемо з головного. Є стаціонарні маркіратори, які встановлюються на місці роботи з виробами та працюють практично автоматично, і є ручні маркіратори, які використовує безпосередньо співробітник для маркування на необхідному місці. Стаціонарні маркіратори для таких завдань називаються системами великосимвольного друку, що дозволяє надрукувати маркування великого розміру на необхідному місці. Таким вид маркатора варто розглядати, якщо у вас велика кількість таких виробів і в ньому буде постійна необхідність.

Ручний маркиратор більш універсальний, тому що може бути використаний для різних завдань, а також різних розмірів друку. Наприклад, ручний термоструминний маркиратор, може друкувати з роздільною здатністю не гірше стаціонарного, а також залишати аналогічний набір даних – дати, текст, логотип та коди.

Також, одним з рішень є маркування за допомогою етикеток, які заздалегідь були промарковані одним з типів струминних маркіраторів. Тут необхідно враховувати, що маркування не буде довговічним, адже етикетка може бути пошкоджена зовнішнім впливом, але для деяких такий спосіб є навпаки більш практичним, наприклад, коли палети та короба є вторинною упаковкою, яка проходитиме кілька циклів від виробника до постачальника.

Якщо Ви не визначилися з відповідним рішенням для маркування палет і коробів, ви можете звернутися до представників компанії Marking, які допоможуть вибрати маркувальне обладнання для вирішення ваших завдань. Ви знайдете безліч відповідних варіантів з асортименту якісних маркувальних принтерів, від найкращих виробників.

Уточнити вартість
×
Обратная связь
×
ПЕРЕДЗВОНІТЬ МЕНІ
+
Передзвоніть мені!